Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi egyetemisták! Milyen a...

Pécsi egyetemisták! Milyen a Laterum koli?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig Szántós voltam, de most borzalmasan rossz lesz a KKI-m és gyakorlatilag 100% biztos, hogy maximum a Laterumba kerülhetek be. Én igazából csak annyit tudok róla, amennyi a neten megtalálható, valamint hallottam egy-két dolgot. Csak egy ismerősöm van, aki ott lakott és neki semmi problémája nem volt vele, azt mondta szerette, elvolt, max. picit messzebb volt az egyetemtől és ennyi. Viszont mindenki mástól csak azt hallom, hogy fúj a later, az undorító, lepukkant, retkes, tele van csótányokkal, rengetegen vannak egy szobában, oda biztos nem mennék, ott nem lehet élni stb., szóval vannak ezek a rémhírek. Többeket ismerek, akiket oda vettek fel, de inkább visszamondták a helyet és elmentek albérletbe. Volt aki nekem is azt tanácsolta, hogy inkább menjek albérletbe vagy legyek bejárós, de a Laterumba soha... Úgyhogy gondoltam megkérdezem itt is, hátha. Azt tudom, hogy lehet cserélgetni a helyeket, de azért az macerás és valószínűleg nem állnának sorban a helyemért.
2021. máj. 17. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
29%
Passz, a laterum hotel pincéjébe kúrtam egyszer arról tudok véleményt mondani.
2021. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!