Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben a helyzetben ?

Mi a teendő ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés

Ma érettségiztem emelt informatikából és a programozási környezetem nem működött rendesen mert az interpreter nem volt beállítva. Nekem erről fogalmam sem volt hogy működik mert otthon a gépemen nem kért ilyen fajta beállítást és a teremben rajtam kívül mindenkinek működött. Emiatt kicserélték a gépemet ami 20 perc volt és utánna kaptam 20 perc plussz időt. Ezután sajnos ugyanúgy nem működött a beállítás és eltelt még 30 perc mire segítséget kaptam és sikerült beállítani. Viszont ezt a 30 percet nem kaptam meg a végén, azzal az indokkal hogy ismernem kéne a programozási környezetet amiben programozok. Sajnos nem tudtam befejezni a feladatot és emiatt valószínűleg sok pontot fogok veszíteni.

Tudomásom szerint az érettségi feladatba nem tartozik bele a programozási környezet helyreállítása vagy javítása csak maga a programozási feladat. És mivel csak az én gépemen nem működött így valami nem volt megfelelően beállítva úgy mint a többi vizsgázónak.

Szerintetek panaszt kéne benyújtanom vagy mit tehetek az ügy érdekében ?



2021. máj. 17. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Panaszt tehetsz a vizsgát követő 24 órán belül, úgyhogy reggel legyen ez az első dolgod.
2021. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vizsga kezdésétől számít a 24 óra ?
2021. máj. 17. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Befejezésétől.
2021. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2021. máj. 17. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Feltétlenül tegyél panaszt, akár a miniszternél. Ki fogják vizsgálni.

Mindenkinek rendben volt, csak neked nem. Az érettségi tételekben és felkészülésben sem szerepel az, hogy a technikai hibákat neked kelljen kijavítani (kivéve, ha nincs konkrétan tételben megnevezve, hitelesített feladatként).

A megfelelő technikai környezet biztosítása nem a vizsgázóé, hanem a vizsgáztatóé.


Azonnal nyújtsd be a fellebbezésedet!

2021. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul?:)
2021. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikeres lett a panaszom és kaptam egy lehetőséget, hogy újraírjam azt a vizsgarészt, de nem fogadtam el.
2021. jún. 5. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem?:o milyen lett az eredmeny?
2021. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Összességében az infó 70% lett a programozás része 45/19 pont és 456 pontom lett így nem akartam kockáztatni, hogy ha véletlen rosszabbul sikerült volna.
2021. jún. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!