Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell egy diáknak osztály...

Mikor kell egy diáknak osztályozó vizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Mondjuk a diák túl lépi a 250 óra hiányzást. Mi történik olyankor? Ha van elég jegye, és minden óra le lett igazolva, akkor semmi? Esetleg nyáron kell valami vizsga vagy ilyesmi?

Bocsi, ha egy kicsit tudatlan vagyok, dehát ezért kérdezem meg.



2021. máj. 18. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 250 óra hiányzást elfogadják igazolás ellenében. Ugyanakkor vizsgát kell tenni az elmúlt év anyagából. Lehet, hogy én tévedek és nem minden iskolában van így. Most az online oktatás miatt más a helyzet. Kérdezd meg a sulidat.
2021. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tárgyból az órák legalább 30%-ról hiányzik egy diák, akkor is osztályozó vizsgát kell tennie tudtommal.
2021. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyermek rendelkezik elegendő eredményjeggyel, ez félévenként legalább 3, esetleg négy osztályzat, akkor nem muszáj a vizsgával törődnie. Ez persze, iskola vagy tantestület függő is.
2021. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!