Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha holnap kémia...

Mit csináljak ha holnap kémia dolgozat de nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
Szóval 3,36 vagyok kémiából, 10. osztály. Sose voltam jó, nem értem, egyáltalán nem érdekel. Holnap irunk, de olvasom a jegyzetet, tele van idegen szavakkal, nem értek semmit. Ha egyes lesz, akkor is hármas leszek, de nem merem üresen beadni. Mit tegyek szerintetek? Hagyjam a fenébe, és adjam fel?

2021. máj. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 1-es lesz, akkor már nem mindegy? bár én szívesen elmagyarázok pár dolgot, amit kb 1 óra alatt lehetséges, de csak ha érdekel nyilván és te is szeretnéd.
2021. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Na ennyit erről XD
2021. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fehérjékből, és a nukleinsavakból irunk, szerves kémia, ha tudsz segiteni azt nagyon szívesen megköszönném
2021. máj. 18. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Persze, szartál a tanulásra, más meg segítsen neked, mi? Húzzál inkább tanulni, azzal segítesz a legtöbbet magadon. Ne az interneten lógjál megint, kisgyerek...
2021. máj. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!