Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig javíthatja ki a jegyet...

Meddig javíthatja ki a jegyet a tanár a krétában?

Figyelt kérdés
Tegnap 1-est írt be olyanra amire 5-öst akart, rá is írtam, azt írta, hogy majd kijavítja de szerintem elfelejtette... Most így hétvégén meg nem akarom "zaklatni". Ha kedden ráírok még ki tudja javítani?

2021. máj. 22. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom régebben egy hónap volt rá, most talán hónap végéig van rá lehetősége
2021. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy állítják be. Ugyanis egy idő után zárolja a szerkesztés lehetőségét a kréta program, de ez beállítástól függ. Ha már zárolódott, akkor utólag is lehet jegyet módosítani, a rendszergazda fel tudja oldani az igazgató/igazgatóhelyettes utasítására. Szokott erre példa lenni, pont ilyen esetekben, amikor pl. félévkor derül ki, hogy a tanár hónapokkal azelőtt véletlenül rossz jegyet írt be. Nyugi, ki lehet javítani.
2021. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!