Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mint kémikus vihetem valamire?

Mint kémikus vihetem valamire?

Figyelt kérdés

1 év múlva érettségizem és nem tudom hogyan tovább. (1 biztos,hogy matek és kémiával kapcsolatos legyen) Jelenleg a kémikuson gondolkozom, azonban attól tartok,hogy ezzel nem megyek sokra. Főként az érdekelne,hogy ha sikerülne ezt elvégezni,lehet e tovább szakosodni,fejlődni?

Illetve,hogy inkább keressek e mást?



2021. máj. 23. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz akár Nobel-díjas is...😁
2021. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösziii :)) minden álmom🙈😅
2021. máj. 23. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na komolyra fordítva a szót... lehetsz gyógyszerkutató, amit manapság jól fizetnek.
2021. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehetsz élelmiszervegyész is. Szükség van manapság kémikusokra az iparban. A kérdés inkább az, hogy van-e olyan terület, ami érdekelne. Egy barátnőm kémiára ment először, de aztán a fizikusoknál kötött ki.
2021. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészmérnöki nem játszik?
2021. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A gyógyszerészkutató nagyon jól hangzik,mert igazából sokáig gyógyszerésznek készültem,de ez kisebb-nagyobb problémák miatt megváltozott.

Az élelmiszervegyész is nagyon tetszik, erről még nem is hallottam,csak a mérnöki részéről.

A vegyészmérnök....hát igen...az a másik amit szerettem volna a gyógyszerész után, azonban be kell vallanom,hogy a műszaki rajz készítése nagyon nem menne, így nem merek belevágni.

Ezért gondoltam,hogy akkor egy sima kémiára jelentkeznék és ezt nem tudom,hogy jó döntés e. :))

2021. máj. 24. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj kémia BSc-re aztán ott kialakul, hogy milyen irányba menj tovább.
2021. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!