Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vegyész akarok lenni! Milyen...

Vegyész akarok lenni! Milyen könyvel kezdjem a tanulást?

Figyelt kérdés
Sajnos pályát tévesztettem és rossz középiskolát választottam ez most már biztos. Informatika szakon tanulok. De talán még nem késő! Ha vegyész akarok lenni, és talán a gyógyszer iparban szeretnék elhelyezkedni később akkor milyen könyvel kezdjek? Kémiával kapcsolatos tudásom a nullával vetekszik ezért szerintem itt az ideje hogy az általános iskolában összeszedett tudást valahogy tovább fejlesszem. Szóval mi legyen az első könyv? (lehetőleg olyan ami neten fent van)

2015. jún. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
régebben fent voltak a mozaikos középiskolás könyvek, ha még mindig, akkor javaslom azokat :)
2015. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

először is , nem tudom a többi egyetemen hogy van, de nem kötelező az összes kémia szakra vagy vegyészmérnökire kémia érettségi.

a matek fontos és egy természettudományos tárgy.

de biztos van, ahol kell a kémia.


a mozaikos könyveket ajánlom én is és a villányit, meg számoláshoz az ötösöm lesz kémiábólt.

ncore-on fent vannak ezek a könyvek, de szerintem máshonnan is le lehet kalózkodni, de mivel magyar a szerző lehet le van tiltva.

a 11.és 12.es piros mozaikos könyv egyben van. ez kitűnően összefoglalja a középiskolás kémiai anyagot!!!

2015. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nincs ncoreod kérj meg valakit biztos leszedi neked, ezek kis méretűek hamar lejönnek
2015. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére van ncore-om. Köszi a választ. És ha ezeket kiolvastam/megtanultam?
2015. jún. 29. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vársz az érettségiig.
2015. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozaik sorozta, Ötösöm lesz, Villányi tankönyv és feladatgyűjtemény
2015. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jó nektek! Bár nem mentem volna ennyire félre :(
2015. júl. 7. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

hidd el, olyan furcsán alakulnak még a dolgok..:D

én gyógyszerészetire készültem, végül molekuláris bionikán kötöttem ki :D kémia kicsit keresztbe tett :)

2015. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!