Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz az első tanítási...

Mikor lesz az első tanítási nap a Kodolányi János Főiskola turizmus- vendéglátás szakán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, én is pont ezt akartam kérdezni. :)



De ha szabad, akkor én is feltennék ide egy kérdést, igaz, kicsit más témájú, de az intézmény ugyan az:

beiratkozós napra, ha évnyitóval kezdődik, miben illik menni? A melegre való tekintettel lehet lazább, nyári cuccban, vagy mindenképp ajánlatos a fehér/világos felső - sötét alsó összeállítás?

Pl. kedves kérdező, te miben mész, ha szabad kérdeznem? :)

(amúgy bocsi, ha hülye kérdés, de nekem nem egyértelmű és inkább megkérdezem, mint hogy aztán ott tűnjek ki a nem egészen oda való öltözetemmel...)

2010. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtom... szerintem egy fekete-fehér ruhában. Kicsit hiányosan informáltak minket:D
2010. aug. 24. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Hahó! Én vagyok, aki a hozzászólást írta. Közben rájöttem, h a felvi.hu-n van a sulinak fóruma, ott megkérdeztem az illetékest, ezt a választ kaptam:


"Tisztelt Hallgató!


Tájékoztatom, hogy nappali tagozaton 2010. szeptember 6. az első tanítási nap, míg levelező és távoktatás tagozaton az oktatás az órarendben írt napokon van.


Üdvözlettel:

dr. Barta Adrienn

tanulmányi igazgató

KJF "


Amúgy én lehúztam két éve pár hónapot a BGF-en, na, ott tényleg nem tájékoztattak semmiről, ahhoz képest itt már elég sok mindent leírtak/mondtak. Minden relatív... :)

2010. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nappali tagozaton a tanítás 2010. szeptember 6-án kezdődik, de a részletes időbeosztás a Neptunon van fent.
2010. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell kiöltözni, de nem árt, ha elegáns vagy :-))
2010. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:16-osnak: Neptunon hol találom?
2010. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!