Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj képzés esti tagozaton és...

Okj képzés esti tagozaton és egyetem együtt?

Figyelt kérdés
Egyetemen most vagyok harmadéves, tehát végzős, és elkeztem egy okj-s szakképzést. A jelentkezés előtt direkt megkérdeztem, hogy lehet-e együtt a kettőt, mire azt a választ kaptam, hogy igen. Erre a minap beszéltem az oktatásszervező hölggyel, aki teljesen meglepődött, hogy én két helyre járok egyszerre és az egyetemen államis vagyok, és elvileg az okj képzésért sem kell fizetnem, mert ez az első. Erre elkezdett értetlenkedni, hogy azt úgy nem biztos, hogy lehet, mert akkor két helyen veszik fel utánam a hallgatói normatívát. Ez tényleg így van? Akkor most ott kéne hagynom a képzést? Csak mert már befizettem 10 ezer forint regisztrációs díjat, + most kéne menni alkalmassági vizsgára is, ami szintén nem két fillér, és ha muszáj még az előtt szeretném abbahagyni.
2011. okt. 7. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az OKJ-s képzés nem felsőfokú szakképzés, akkor szerintem csináld nyugodtan. Egyik barátnőm is tanul szakmát, bár ő első évesen csinálja. Te jó ég, én első évesen a saját szakomon örülök, hogy még élek! Nektek harmadéveseknek mázlitok van, hallottam olyanokról, aki végzősek és már csak hetente 1-2 órájuk van.
2011. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2016. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sok, nem?
2016. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!