Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amit szeretnétek vagy ami...

Amit szeretnétek vagy ami biztosabb kereset?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meg vagyok lőve, nem tudom mit válasszak.

Ott a pszichológia, amit régóta szeretnék tanulni. Viszont úgy gondolom, hogy jelenleg "haszontalan" végzettséget ad. Mármint nem fogok tudni vele elhelyezkedni.

A másik pedig, amit annyira nem szeretnék az informatika vagy pénzügyi szektor. Itt leginkább az dominálna, hogy valószínűleg könnyebben tudnék elhelyezkedni, lehetőségem lenne jobb fizetésre.

Ti mit választanátok?


2021. máj. 28. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a pszichologiat valasztanad akkor is eltudnal vele helyezkedni. Velemenyem szerint az ilyeneknel mint a pszichologia/ informatika/ penzugy konnyu elhelyezkedi, de ez fugg az egyentol is. Mindenhol elofordulnak "csodak", hogy valaki evek utan se talal munkat.
2021. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez minden vágyad akkor válaszd a pszichológiát. Mert mindig bántani fog utána, hogy nem azt választottad.

Utána / mellette levelezőn még mindig eltudsz végezni valami más alapképzést.

2021. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!