2021 emelt angol?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem emelt angolból és 87.5%-os lett. Októberben voltam középszintű nyelvvizsgázni,és az "csak" 69% lett. (de meglett persze) Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek is tök könnyű volt ez a mostani angol? :D és őszintén kíváncsi vagyok hogy ennyit fejlődött volna az angolom pár hónap alatt? (ha nem volt könnyebb, egyébként kb. 0 óránk volt, de mondjuk minden nap használom az angolt.)

2021. jún. 1. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak jövőre érettségizem, de kíváncsiságból meg gyakorlásképp megoldottam az egészet (kivéve az íráskészséget, mert azt nem tudom leellenőrizni), nekem is elég jól ment, viszonylag könnyűnek éreztem. Remélem jövőre is ilyesmi lesz.
2021. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak emelt angolt írtam felvételi miatt.

Szerintem a readingek valóban egész könnyűek voltak. Az íráskészség feladatban életszerű és könnyű témákat kaptunk. Grammar kicsit megizzasztott, illetve a második (festményes) listening, de ennek ellenére nekem is jól sikerült. ☺️

2021. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szövegértés szerintem nagyon egyszerű volt, általam megoldott érettségi feladatok közül, ez volt volt a legkönnyebb.


Nyelvhelyesség már húzósabb volt, legalábbis számomra, legtöbbet a "kitalálós" task 3-ban vesztettem.


Hallott szövegértés nekem még az 1-2 feladattal nem volt annyira gondom, de a 3... nem elég, hogy hadart a nő, de még biológiához kapcsolható téma... hát nem tudom, hogy ez mitől emelt szint, én ezt c1-2 közé tenném.


Levél elment, erre nem sokat készültem, de az írással sosem volt gondom, de az időt nagyon kevésnek éreztem, örültem volna ha +10 perc van még (de csak azért mert papírra írtam először aztán másoltam át)


Végül 76% lett aminek én örülök

2021. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nyelvhelyesség nekem is problémát okozott (a TV-s feladat nagyon nem ment), és igen, a harmadik hallgatós is nagyon gyors volt

A szövegértéssel kapcsolatban majdnem minden osztálytársam azt mondta, hogy könnyű volt

2021. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, azt kifelejtettem, hogy nekem is a szövegértés ment a legjobban, hibátlan lett, a nyelvhelyesség az már rosszabbul sikerült, a hallgatás pedig összességében jól, de volt pár hibám.
2021. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg a nyelvhelyességi részben vesztettem pontokat. A többi részét könnyyűnek éreztem. Végül 87% lett, amivel elégedett vagyok
2021. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!