Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan kérdesem lenne, hogy...

Olyan kérdesem lenne, hogy idén 398 körüli ponttal szerintetek mennyi az esélye, hogy felvesznek az SZTE-AOK-ra vagy DE-AOK-ra? Illetve, hogy nektek hogy sikerült a biosz-kémia emelt érettségitek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 414 lett a kettő tárgyból duplázással. Még a DE esélyes lehet neked, hisz tavaly 399 volt. Lehetséges hogy lement, de ha nem is vennének fel, ne add fel!

Itt még írtak páran eredményeket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2021. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 404 pontom van, de fellebbeztem 2 pontért. 81-biosz és 70-kémia

Szerintem idén marad a tavalyi ponthatár vagy 1-2 ponttal lesz több :) szorítok hogy bekerülj!!

2021. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es

A fellebbezés után esetleg tudod hogy értesítenek, hogy megadták-e a pontot? Vagy az majd az érettségi/tanúsítvány kézbevételekor derül ki?

2021. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3-as

Majd az érettségi/tanúsítvány kézbevételekor csak:/

Utána kapsz egy hivatalos levelet is róla

2021. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-4

Köszönöm! :)

2021. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem idén emelkedni fognak a ponthatárok, 410 fölé. Viszont soha ne add fel, ha elsőre nem sikerülne, mindenképp érdemes másodszor, sőt harmadszor is próbálkozni. :)
2021. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
410 fölé azért hátha nem megy fel…
2021. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!