Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták,ti online szóbeli...

Egyetemisták,ti online szóbelin hogyan szoktatok puskázni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. Megtanulom, amit kell.
2021. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beállítom az iPadet a monitor elé. Így a kamerán azt látják, hogy előre nézek (az ő kameraképükre), a képernyőmegosztás azt mutatja, hogy őket nézem, de ott a puska. Persze ez csak online szóbelin működik, jelenlétin nem.
2021. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelin sehogy. Max. úgy lehetne, hogyha a tanár háta mögött van az ablak, földszinten lenne, és valaki odatartana egy nyitott könyvet az ablakhoz :D no meg persze szuperéles látás is kell, hogy hat méter távolságból el tudd olvasni...
2021. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Azért járok oda, mert tudni akarom, amit tanítanak, nem csak megúszni.
2021. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy néz ki a szóbeli, hogy szemből vennie kell a kamerának, plusz be kell állítani egy kamerát, ami hátulról néz enyhén oldalt és a képernyőmet is meg kell osztani. Lehetetlen puskázni.
2021. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 és biztosítják is a technikát hozzá?
2021. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6

Nem, és nem is kell nekik. Egyetemről van szó, nem a közoktatásról, így nem jogos a kérdés. Senki sem tanköteles egyetem után, ráadásul ott a lehetőség mindenki előtt, hogy passziváltasson, ha nem akar/tud online tanulni.

2021. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért mindennek van határa! Ha valamit elvárnak, azt biztosítaniuk kell. Nekem is biztisítottak anno ingyen Windows 7-et (akkor még csak az volt), meg minden, a tanulmányokhoz szükséges szoftvert, illetve a gépteremhez is szinte korlátlan hozzáférést (egyedül ZH-k alatt nem lehetett használni). Szóval biztosítottak mindent. Nem várták el, hogy bármilyen hardvert vagy szoftvert megvegyél. És ez így van rendben.
2021. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Adtak tollat, papírt, ingyen jegyzetet, eszközöket is? Én 3. egyetememre járok, de sem fonendoszkópot, sem anat atlaszt nem kaptam az elsőnél, sem fehér köpenyt, de még a lakatot is én vettem a szekrényemre. Azt a leborult, melyik suli ad még gépet meg op.rendszert is és nevel ki ilyen állati öntudatos diplomásokat? :DDDD
2021. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Monitor köré ragasztom a puskát a falra.


Volt olyan vizsga, ahol ezzel a módszerrel felböfögtem szinte szó szerint a tételeket, az is egy "csak" négyesre volt elég. 🤷

2021. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!