Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Doga vagy teszt előtt hány...

Doga vagy teszt előtt hány nappal kezdtek el tanulni?

Figyelt kérdés
Van, hogy lusták vagytok és az utolsó napig toljátok?

2021. jún. 8. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisdoga két nappal előtte (hogy ha nehézségbe ütközök, akkor ott legyen mgé az előtte lévő nap), nagyra olyan 3-4 nappal előtte.
2021. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kb 24-órán belül doga előtt.
2021. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Normál gimis dolgozat esetén:

Faktos tárgy: 2 nap, de attól függ milyen napra esett, mert voltak olyan napjaim, amikor ráértem, volt amikor nem, ezzel kalkuláltam. Pl szerdai dolgozat, kedden délután nem érek rá, hétfőn tanulok.

Egyéb tárgy: óra előtt átnéznem, és az előtte lévő órákon.


Egyetem:

Sok kredites nehéz tárgy vizsga esetén: egy hét intenzív tanulás

Zh és teszt attól függ, hogy menet közben mennyit tanultam. Volt egy zhm, amit 0-ról tanultam meg félévzáráskor kb 7-10 nap volt, de ugye közben mást is kellett tanulni, viszont erre koncentráltam 80-90%-ban.

2021. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gimibe mindent előző nap tanulok csak meg. Mostanában sajnos nagyon ellustultam :(
2021. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!