Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leadni a vizsgát 1 nappal...

Leadni a vizsgát 1 nappal előtte? Csináltatok már ilyet egyetemen?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
1 nappal előtte már nem tudod leadni 😅 Nem engedi a rendszer.
2021. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Volt, hogy 10 perccel azelőtt adtam le, hogy a leadási határidő lejárt volna. Senkit sem érdekelt :D


Olyan is volt, hogy előtte nap vettem fel, mert tele volt a vizsga és azt kellett várni, hogy valaki leadja végre... Ez ilyen.

2021. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Van olyan egyetem, ahol le lehet adni 1 nappal előtte is, van, ahol előtte már csak legkésőbb 2 nappal lehet. (És a nap itt munkanapot jelent - karácsonyi ünnepi időszakban oda kell figyelni).


Szerintem nem érdemes tologatni, húzni-halasztani a vizsgákat. Az normális, ha izgulsz, ideges vagy 1 nappal előtte, de ne add le. Menj el, legalább próbáld meg.

2021. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csináltam már ilyet. Az első vizsgára jelentkeztem, meg is írtam, viszont se pontokat, se jegyet nem tudtunk kb másfél hétig. Elég rossznak éreztem az eredményt, felvettem a második időpontot, majd egy nappal a vizsga előtt beírták a jegyeket és kiderült, hogy jó lett, így nem is mentem legközelebb, hanem leadtam.
2021. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!