Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 17 Évesen össze vesztem a...

17 Évesen össze vesztem a csajommal, adtam neki 1 pofont fel jelentett ő 16 csináltatott át leletet 8 napon belül gyógyuló sérülése volt! De 2 nappal később vissza vonta a feljelentést ez hónapokkal ezelőtt volt! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Most ismét fenyeget hogy fel jelent,eddig nem volt még semmi ügyem... Mire számíthatok??????? Csak olyanok válaszoljanak akik valóban tudják ezt hogy mire számíthatok??

2012. ápr. 2. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
újból megütötted?amúgy szép gyerek vagy mondhatom.
2012. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem meg hanem ismét fel akar jelenteni!! ÉRted???????? 1 szer ütöttem meg!!!
2012. ápr. 2. 21:50
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
nem lehet semmi baj nyugi:) ilyenkor már nem is jelenthet fel tudtommal.
2012. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

1. 8 napon belül gyógyuló sérülés az magánvádas (könnyű testi sértés), tehát nem feljelentenie kell, hanem a vádat képviselni, egyedül. Kétlem, hogy ezt megteszi.

2. Látleletnek hívják, nem átleletnek.

2012. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha mar egyszer visszavonta, kesobb nem varialhat, ha azota nem utotted meg.Ez igy logikus. Kulonben mi ertelme lenne annak h valaki visszavonja a feljelentest es utana egy hirtelen hangulataban megint azzal fenyegetozik.Bar ettol fuggetlenul not megutni...ferfihoz meltatlan es tisztessegtelen.De gondolom tanultal belole es tobbet ilyet nem teszel.:)
2012. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%
ha tovább fenyegetőzik, csak röhögd ki.
2012. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
79%
Te vagy a Damu Roland fia? :)
2012. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
A pasik legalja vagy, ha ütöd a nőket/lányokat!
2012. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Fordulj pszichológushoz, hogy a dühkitöréseidet kezelje. Nem gondolod, hogy túl fiatal vagy még ahhoz, hogy megüss egy nőt? Mi lesz később? Már meg is fojtod, ha felidegesít?
2012. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
84%
Á tudtam én, hogy az vagy. Akkor anyád is olyan mint az állat? Az is nő... :)
2012. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!