Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi előtti ötven...

Az érettségi előtti ötven órát bárhol le lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Egy fűrész üzem leigazolná nekem de nem tudjuk hogy azt elfogadják-e.

2021. jún. 10. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

KÖZÉRDEKŰ munkának kell lennie. Egy fűrészüzem aligha karitatív szervezet.

Szóval például közintézményben (óvóda, iskola, idősotthon, stb.), vagy szemétszedéssel lehet ledolgozni. A lényeg, hogy a saját közösséged (városod) életterének jobbá tételéért kell dolgoznod abban az 50 órában.

2021. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolának van egy listája, amin a leszerződtetett intézmények fel vannak sorolva. Onnan lehet választani. Illetve, ha a sulid leszerződik a fűrész üzemmel, akkor ott is. De ez kérdéses.
2021. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyi művelődési házban jelentkeztem. Nagyon izgalmas és sokrétű feladatokat bíztak rám. Voltam rendezvényszervező egy kiállításon, játszóházban gyerekfelügyelő, kiállításon a vendégeket kellett útbaigazítani. Tényleg szuper feladatok voltak. Nagyon gyorsan eltelt az az 50 óra.
2021. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Hajdanán minden ismerősöm valahogy elsunnyogta a dolgot. Senkit sem ismerek, aki ténylegesn ledolgozta.


Érdeklődj barátaidnál, hátha tud valaki segíteni.

2021. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Faipari üzemben max akkor, ha tudod igazolni hogy egy gyerekotthonnak készítetek bútorokat ingyen. Szóval nem.
2021. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!