Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi vagy egyetem nélkül...

Érettségi vagy egyetem nélkül lehet matamatikus irányban dolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy már most az egyetemi matek szinte összes tematikáját tudom és értem(mert szeretem a matekot), de egyetemet nem végeztem.

Lehetne munkát találni igy?


2019. máj. 6. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

8 általánossal, azért biztos, hogy nem.

Kivéve persze, ha eléred EINSTEIN szintjét.

2019. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval elmondásod szerint az egész (!) matematika minden formája a kisujjadban van. Ilyen kijelentést még a világ nagy elméi sem mertek kijelenteni az adott foglalkozásukkal kapcsolatban, gratulálok..

De ha ennyire megy, miért nem végeztél egyetemet? Vagy mu tart vissza? Hisz tanulnod sem kell, hisz mindent tudsz. Elég ha vizsgákra mést és kapod a diplomát.

Vagy ha olyan nagy a tudásod, jelentkezz Harvard/Oxbridge ösztöndíjra. Ezt te sem gondoltad komolyan.

2019. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jó vagy matekból én adok neked munkát, de előbb old meg ezt a feladatot:


Végezd el az iFFT-t az alábbi tömbre [0,8,32,-8,0,-8,16].


A megoldást papírra vezesd le majd töltsd fel imgur-ra, és linkeld, ide be. Magyarázzattal. Ha akarod valamilyen programozási nyelvben is megirhatod rá, amin páratlan iFFT-t tudsz csinálni. De a feladat megoldásához, magyarázatokat kérek, ha programozol akkor minden legyen kommentelve, mit miért, és mi-mi.


Sok sikert.

2019. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
79%
#3: :D :D :D
2019. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ez a kérdés nagyon fail. :D
2019. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

@3 kajak adtál neki egy kiguglizható, full algoritmikus feladatot?


Matekon biztosan papíron kell inverz gyors fourier transzformálni .-. .-. .-.

2019. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
@2 van kapcsolatod vmelyik említett egyetemmel?
2019. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Nem, nincsen. De jelenleg nem is szorulok rá, mivel másik angol egyetemen tanulok és jól megvagyok vele. Ha Oxford vagy Cambridge-re jelentkezek, kellett volna intéznem szállást/koleszt, ráadásul a diploma is +1, de inkább 2 év lett volna. Szóval nem akartam vele bajlódni, nekem így kényelmesebb. Ráadásul olyan szakon vagyok, ahol az egyetem neve amúgy sem számít sokat, inkább az önfejlesztés a nyerőbb. (IT) Így pedig több időm van az otthoni tanulásra.


Csak azért írtam nevesebb egyetemeket példának, mert a kérdező az elmondása alapján odavaló:D

És aki Einstein-nek születik, annak bizonyára lenne is esélye ezekre. Bár előbb jót tenne neki ha rendezi az egót.

2019. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6. Párosra googlizhat. Arra talál is. Azt még fejből is könnyen meglehet oldani, hogyha tudja az ember mi ez... Viszont páratlan iFFF már bonyolultabb és nem elég az algoritmus sajnos ... [Sok sikert a Googlizáshoz] :).
2019. máj. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem a páratlan még egyetemeken sem tanítják, mert annyira gáz dolog számolni...... szóval egy tökéletes feladat a kérdezőnek.. azután rájön, hogy kellene az az egyetem mégis..., de még ott se fog annyi mindent tanulni.. de hát Ő az új Matematika Professzora. Mindent tud elvileg...
2019. máj. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!