Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit dolgoztatok iskola mellett?

Mit dolgoztatok iskola mellett?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Még nem dolgoztam soha. Ha találnék olyan munkát, ami szimpatikus, szívesen csinálom vagy esetlég még szegről-végről kapcsolódik is a szakomhoz és az egyetem mellett is tudom végezni, akkor szívesen dolgoznék. Viszont a lakhelyemen csak néha-néha van valami fizikai munka pl. nyáron címerezés, ásás, gazolás stb., kb. mint a közmunka. Az egyetem városában pedig inkább kereskedelem és vendéglátás, pl. gyorséttermek, ruhatár, kasszás, pakolás, pultos stb. Nekem ezek nem szimpatikusak, nem szívesen végeznék ilyen munkát. Szerencsére nem vagyok rászorulva, hogy dolgozzak, nem kell pénzt keresnem, szóval ebből a szempontból ez nem probléma. Viszont azt bánom, hogy így nem tudom kipróbálni magam, tapasztalatot szerezni. Nyelvszakos vagyok vidéken, nincsenek gyakornoki munkák stb., tehát erre sajnos semmi esély nincsen. Addig lefoglalom magam mással.
2021. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

"Viszont azt bánom, hogy így nem tudom kipróbálni magam, tapasztalatot szerezni."


Döntés kérdése. Akarsz dolgozni? Akkor csinálod. Ennyi.


"Nyelvszakos vagyok vidéken"


Interneten millió oldalon lehetsz tutor, jól is fizet és tettél is valami hasznosat, azon túl, hogy anyuék eltartanak...

2021. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

12-es

Én nem dolgozni akarok, hanem tapasztalatot szerezni és kipróbálni magam lehetőség szerint több területen. Ezek alatt pedig alapvetően nem azt értettem, hogy mondjuk bútorlapokat pakoljak vagy meggyet szedjek.... Nyilván annak örülnék, ha lenne lehetőségem belelátni különböző munkafolyamatokba, ezáltal tanulni és fejlődni, tapasztalatot szerezni, tágítani a lehetőségeim körét stb., de ilyen munkákat nem találok és nem is találtam soha.

A korrepetálás, nyelvtanítás stb. pedig jó lenne, ha ennyire egyszerűen menne. Elmondom neked, hogy a kutya nem áll veled szóba, ha csak annyit tudsz felmutatni, hogy beszélsz egy nyelvet. A mérleg másik nyelvén ott vannak a több év tapasztalattal rendelkező szakképzet tanárok, akik ugyanúgy elérhető összegekért cserébe kínálnak profi, hiteles és minőségi nyelvoktatás. Értelemszerűen rájuk nagyobb is az igény. Ezt az anyu eltart dolgot pedig hagyjuk is....

2021. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

"Elmondom neked, hogy a kutya nem áll veled szóba, ha csak annyit tudsz felmutatni, hogy beszélsz egy nyelvet."


10 évet dolgoztam benne úgy, hogy még csak nem is nyelvszakos voltam, és nyelviskolákban tanítottam. Elárulom neked, hogy nem akarásnak nyögés a vége.

2021. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
14-es Akkor mondjuk beszólogatás helyett megoszthatnád a titkodat, hogy neked hogyan ment ez ilyen jól :) Egy egész évfolyamnyi nyelvszakos kíváncsi lenne rá, aki korrepetálni próbál, hirdeti magát csak senki feléje sem néz.
2021. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Jó kérdés. Marketing szakot végeztem mellé. Lehet, hogy ezért tudtam eladni magam? Én programozót is ismerek, aki munkanélküli, az se a tudáshiány miatt az, hanem mert nem tudja eladni magát, de semmenyire. Nem lehet vele meglenni. A 'sok nyelvszakos' lehet, hogy még gyerek, és nem tudja jól képviselni magát egy -egy helyzetben.
2021. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, valószínű több száz nyelvszakos mind gyerek, ez lehet baj, tényleg...
2021. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mi bajuk van. Én találtam melót, sosem volt ezzel gondom. Nem fogok érte elnézést kérni.
2021. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

M - i - n - d - e - n - t. :D

Tényleg mindent! Angol tanáris vagyok egyébként (lassan végzek), főállásban folyamatosan tanítok egy nyelviskolában 4 éve, meg mellette volt minden, meg egyszerre több is:D

Voltam:

-műszaki promóter

-hostess

-árufeltöltő

-kasszás

-2 különböző gyárban

-fuvaroztam

-foglalkoztam autó forgalomba helyezéssel és átírással


A tanítás mindig megmaradt, most is:) mindig úgy matekoltam, hogy a heti 60ezret megkeressem, onnantól nekem mindegy mit csinálok, mindenhol jól érzem magam általában

2021. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!