Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki, akinek másodjára...

Van valaki, akinek másodjára sikerült a kémia érettségi?

Figyelt kérdés
Hogy készültél fel rá? Októberben vagy májusban mentél el újra? Voltál tanárnál?

2021. jún. 18. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Elsőre,legyurmáztam kis cica !
2021. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem harmadszorra, de elsőre nem tanultam rá.

Voltam tanárnál, aki segített jobban megérteni. Én főleg a számolásokra ajánlom, hogy keress egyet, mert sok pontot lehet vele szerezni.

Májusban mentem mindig.

A tanár által adott feladatokat oldottam, illetve korábbi érettségi feladatokkal haladtam folyamatosan. Ez az első két alkalomnál teljesen hiányzott és elég gáz lett az írásbeli. Az elméleti részét meg ha vágod, akkor a szóbelin begyűjtheted könnyen az 50 pontot, elsőnél nem mentem el, második, harmadik alkalommal 50 pont.

Szóval egyik részét se hanyagold el. Menj vele biztosra, hogy érted az elméletet és a feladatok megoldásában is van rutinod.

Mindig mérd az időt, hogy mennyi időt vesz igénybe egy pl.- számolási feladat megoldása. 4 órád van összesen és jól kell beosztani.

2021. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írásbelire a Villányi könyvből gyakorolj nagyon sokat, de nem ilyen napi fél-egy órákat, hanem sokat. Minden nap. Kell a rutin, mert az írásbeli fele számolás, és annyira nem sok az a 4 óra.

Szóbelire meg csak meg kell tanulni a tételeket.

2021. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!