Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PE vagy BGE? Nagy dilemma :)

PE vagy BGE? Nagy dilemma :)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A felvételi eljárás során két iskolát jelöltem. Mindkettőn a pénzügy és számvitel szakot, levelezőn. Július 8-ig kell a sorrendet módosítani. Jelenlegi sorrend:

1. Pannon Egyetem,

2. Budapesti Gazdasági Egyetem.

Szerintetek cseréljek, vagy a Pannonos diplomával is lesznek olyan esélyeim/lehetőségeim, mint egy fővárosi egyetemen szerzett diplomával? Köszönöm a segítséget/véleményeket.



2021. jún. 22. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

A BGE-n nagyon erős a PSz, szinte bárhova mehetsz vele, szerintem nem kérdés.

A pannon egyetemen is vannak nagyon jó tanárok, biztosan fantasztikus az egyetemi élet, én szeretem Veszprémet, de Budapesten egyszerűen mások a perspektívák.

2021. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ahogyan az első mondja. A BGE-n klasszikusan az egyik legjobb a psz szak.
2021. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha veszprémi vagy akkor szerintem az a legegyszerűbb ha maradsz helyben. Ha mindenképp költöznöd kell majd, akkor már nyilván inkább Budapest, hisz nagy valószínűséggel úgyis ott fogsz elhelyezkedni egyetem után, mint sokan mások.
2021. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Székesfehérváron lakom, és itt is szeretnék majd elhelyezkedni. A távolság nem zavar, a minőségi oktatás lenne a legfontosabb szempont számomra.
2021. jún. 22. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!