Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen élményeik voltak az...

Milyen élményeik voltak az emelt földrajzból érettségizőknek?Mit tanácsoltok a felkészűlésre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ideges voltam a vizsgan, hogy befostam. Eletem legrosszabb elmenye volt.
2021. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Élmény: először eltévedtem a suliban, de 10 perc után megtaláltam a termet,jó fej volt a vizsgáztató tanár, szétnevettük magunkat, vizsgán semmi extra, írtam a feladatlapot és csokit ettem, aztán ennyi.

Tanácsom felkészülésre: topográfia erősen+ kb tudni kell mindent, de tényleg...bármibe belekérdezhetnek..idén komoly számítások nem voltak, de azok is előfordulhatnak, s sok feladathoz kell a racionális gondolkodás, de ugyanakkor elengedhetetlen az alapos felkészülés. ( 78%-os lett)

Ha van kérdések, írj nyugodtan privibe.

2021. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat 2-es majd írok priviben ha van valami:)
2021. jún. 26. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Topót nagyon gyakorold, plusz szerezd be ezt, tényleg minden benne van, ami a vizsgára kell. [link] Ha hiszed, ha nem, ne kövesd az én példámat, de én 3 hetet, ha foglalkoztam a földrajzzal, de így is 63%-ra megírtam, plusz én még ugye anno 2017-ben szóbeliztem is, az se vészes amúgy, sőt, sokkal korrektebbek voltak, mint a saját tanáraim, ugyanis itt nem arcra osztályoznak. Talán még amúgy a Mozaik sorozat is nagy segítség lehet ábrák gyanánt, én annyira nem tudtam hasznát venni, kissé bő lére van eresztve, szvsz. Élményeim? Semmi extra, mint egy iskolai témazáró dolgozatnál. Nagyjából ennyi.
2021. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!