Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érettségizők/érettségizet...

Most érettségizők/érettségizettek! Tudnátok ajánlani egy bevált módszert?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni.

Ugye matematika, magyar, angol, történelem tantárgyakból fogok érettségizni + emelt informatika (van már egy közepem).


Igazából ötletem sincs, hogy tudnék készülni a matek, magyar, történelem érettségire (az angollal és az informatikával nincs gond).


A 4 év alatt átlagosan 4-es, de az utolsó előtti év óta inkább 5-ös voltam, szóval nem lustálkodtam végig ezt az évet, tanultam.


Ti hogyan készültetek a történelem/magyar/matematika írásbelire? Tudnátok ajánlani módszereket?

Matematikából úgy gondolom, hogy megcsinálom az előző évieket és amit nem tudok, azt felírom és átveszem újra.


Na de történelem és magyar? + Matematikához van valami jobb módszer? Ti hogyan készültök/készültetek az írásbelire?


Előre is köszi a válaszokat!



2016. márc. 8. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Órán megyünk végig a tételeken magyarból és matekból. Matekon írunk néha érettségis feladatokból álló dogát. Magyaron is írtunk már szövegértést, meg akármilyen doga van abban kell esszét írni, meg néha házinak is van. Szövegértés baromi egyszerű, azon nincs mit csinálni. Törin ha dogát írunk akkor most már érettségis feladatokat válogat ki az adott témakörhöz kapcsolódóan+ van benne esszé. Ezen felül dolgozzuk ki otthon a tételeket. Igazából azon felül hogy tanulsz meg megcsinálod a régebbieket hogy tudd mire számíts nem nagyon tudsz mit tenni. Amúgy nem kell ennyire aggódni miatta:)
2016. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!