Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3. Forgalmi vizsgám lesz a...

3. Forgalmi vizsgám lesz a héten. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
B kategória. Már kezdem feladni az egészet. Tudnátok javasolni valamit hogy mégis hogy szedjem össze magam hogy meglegyen? A vezetés nem megy rosszul de a vizsga... katasztrófa..
2021. jún. 29. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Pesten vizsgázol? Mert ha igen, akkor itt totál alap, hogy 30 ropi megy a vizsgabiztos zsebébe, és súlyos hibák esetén is megkapod a jogsit (elég nagy szégyen). Vidéken, ahol nincs kenőpénz, ott a következő vizsgán mindent bele, figyelmesen, lehetőleg nyugodtan vezetni. Ha sikerül, akkor minden oké, ha nem, akkor a következő vizsgaidőpontra nem jelentkeznék egészen addig, amíg zsinórban minden forgalomban vezetett órát sikerül 0 vagy csak 1-2 apró hibával abszolválni. Különben elég felesleges elmenni újra megbukni. Nekem is harmadjára sikerült. A harmadik alkalom előtt 5*2 órát vezettem, és mindegyiken úgy búcsúztunk az oktatótól, hogy ha így fog menni továbbra is, akkor sikeres vizsgát teszünk. Eddig kell szerintem eljutni, végül nulla hibaponttal vizsgáztam, és valóban, érezhetően jobban is vezettem, mint korábban, amikor megbuktam.


Minden esetre próbáld meg ne túl komolyan venni, nem az életed múlik rajta. Ne csak vezess, közlekedj! Figyelmesen, saját mozdulataidra és másokra is odafigyelve. Amúgy egy szar stressz az egész, de gondolj arra, hogy rengeteg embernek sikerült már előtted, neked is menni fog.

2021. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is harmadjára lett meg. Full stresszes ember vagyok, de a harmadiknàl már abszolút nem voltam ideges. Két hetente jártam vizsgázni covid hiszti alatt, és majdnem kicsúsztam az időből is. Miután levizsgàztam rá két napra nem lehetett járni vezetni sem egyáltalán. És igen, mondják hogy "Jaj, meghosszabbodik", hát nekem nem hosszabodott meg(egyik szünetbe beleestem), mondta az oktatóm, hogy nem hosszabbodott meg, hiába csúsztam ebbe bele. Úgyhogy épphogy meglett. Mire újra lehetett volna menni vezetni már kicsúsztam volna az időből. Szerencsére meglett időben.

Amik nekem segítettek: Rengeteg MagneB6 + orvosi citromfű, ezeket szedtem két hétig, és vizsga előtt is vettem be. Nulla idegességgel ültem be a kormány mögé, és jófej vb-t kaptam, végig beszélgetett az oktatómmal mindenről, és elvolt hátul. Végén ennyit mondott "Jó, menjünk vissza. Már éhes vagyok." 😂 Ne paràzz rá, meglesz. Ha az oktatód hülyének tartana ki sem írt volna vizsgára, hidd el.

2021. júl. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!