Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sikerült Szekszárdon az...

Nem sikerült Szekszárdon az első forgalmi vizsgám. Nagyon szomorú vagyok, annyira itgultam hogy vizsga előtt órákon keresztül rosszul voltam, hányingerem volt, stb. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva vizsgázom újra

#forgalmi #vizsga jogsi jogositvany
2017. júl. 19. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem sem sikerült elsőre. Nincs ezzel semmi gond, másodjára könnyebb lesz. Legalábbis én olyan szinten meglepődtem magamon hogy csak na. Izgulni felesleges azzal csak rosszabb lesz.
2017. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szekszardon vizsgaztam en is, 3szor b*sztam el :DDD de amugy jol vezetek, dicseri mindenki, meg en is magabiztosnak erzem, pedig ez egy Canossa jaras volt nekem, hogy levizsgazzak vegre. hidd el, semmit nem jelent, ettol meg lehetsz jo es ugyes sofor.
2017. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok köszönöm szépen!


Annyira nem is szabadna izgulnom mert akkor utána hogy tudnék egyedül (oktató nélkül vezetni) nem is értem néha saját magam.


Remélem nem ugyanaz lesz a vizsgabiztos mert egy büdös bunkó volt sajnos, és remélem én is meglepődöm magamon és pikk pakk sikerül :)

2017. júl. 20. 08:44
 4/12 anonim ***** válasza:
hahaha, van egy oreg, Balogh a vezetekneve, na en ot nem birom, utalom tenyleg, egy rettenetesen rosszindulatu vizsgaztato :D
2017. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez marha jó mert őt nem akarom mégegyszer 😅

Mikor megláttam már tudtam, hogy ennyi volt. Felspanolt már az elején! Kérdezte a nevem és hogy mikor születtem és közölte ezt jól betanultam meg volt még pár jó poénja.

......

Ha megint őt kapom nem lesz jogosítványom!!

2017. júl. 20. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
en egyszer megbuktam nala, de vegul negyedik vizsgam alkalmaval nala mentem at. de akkor is annyira utalatos paprikajancsi volt, hogy huh :D a leheto legrosszabb lehetoseg ez az ember. ismerem a "humorat" en is :D meg masoktol is hallottam, mindenkinek azt szokta mondani SIKERES vizsga eseten, hogy hat holgyem/uram on vagy bortonben vagy a temetoben vegzi azalapjan ahogy vezet.... ez mi? :D hogy lehet egy friss jogsist ilyen vegszoval elinditani? nem batoritani kene?
2017. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jesszusom!

😳😳

Én sajnos első vizsgán megbuktam és nála!

De már mikor mutatta az oktató, hogy "Ő" lesz a vizsgabiztos akkor mondtam is meg éreztem is, hogy nekem aznap nem lesz jogosítványom!

Mondjuk háát nyilván hogy meg kell nézni hogy a lassítósávon jön-e valaki?! Én nem tettem :( és 30-as táblánál 45-el sem megyünk!

Ez nem az ő hibája de azért hozzájárult úgy érzem! 😳😳

Veszek be egy nyugtatót és imátkozom hogy ne őt kapjak és minden rendben lesz 😳😅

Ráadásul ezt a levezetett órákon nem produkáltam!


De kifejtette a véleményét, hogy ismeri az ilyen jó madarakat mint én, volt is benne része, sajnálja az oktatóm és az ilyeneken nem lehet segíteni!

És ezek után sok sikert kívánt az elkövetkezendőkhöz...

2017. júl. 21. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egy utalatos venember 😀😀😀 szoritok neked en is, hogy legkozelebb ne ot kapd!
2017. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hencsi005 válasza:
100%

Ne aggòdj èn is megbuktam mert olyat csinàltam amit soha sőt àlmomban sem gondoltam hogy àt hajtok a piros làmpàn.

Hàt ez a stressz ès az izgulàs.

Nem sokàra ùjra vizsgàzom meglàtjuk most màr nagyon figyelek ès nem fogom tùl stresszelni... Azòta amùgy sikerűlt neked?

2017. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2 hét múlva lesz a vizsgám! :) már most izgulok.

😅 Megbolondít ez a jogosítvány.

Te is Szekszárdon? Sok sikert!!

2017. aug. 10. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!