Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg orgonálni?

Hogy tanuljak meg orgonálni?

Figyelt kérdés
Orgonát nem tudok venni sem zongorát. Viszont nagyon szeretnék megtanulni játszani orgonán. Lenne is ismerősöm de tőle nem merem megkérdezni, hogy segítene-e. Volt fül betegségem ma már ezzel nagyon nincs probléma. Éneklésem nem a legjobb zenefelismerés nem megy. Viszont 5 vagyok énekből. Hogy tanuljak meg ?
2021. jún. 30. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont imádok énekelni és mindennél jobban szívvel lélekkel énekelek. :)
2021. jún. 30. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be zeneiskolába!
2021. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mért nem mered megkérdezni? Vagy igent mond vagy nemet, ez a két esély van.

Orgonálni nem hiszem, hogy túl sok helyen lehetne tanulni, mert a Zeneakadémián és a templomokon kívül nem tudom elképzelni, hogy hol lenne orgona. Szerintem zeneiskolában sincs, mert túl drága és bonyolult hangszer. És feltételezem, hogy az orgonatanulást zongoratanulásnak kell megelőznie.

2021. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vantel ***** válasza:
0%
Énekelve metszd meg a kertben az orgonát, már is orgonálhatsz!
2021. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki most a Zeneakadémián tanul orgona szakon. Ő is zongorával kezdte, majd művészeti középiskolában tanult tovább és ott valahogyan elkezdett orgonán is játszani (nem tudom miért, hol, hogyan stb.), aztán végül ugye azzal tanult tovább.
2021. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valami alap zongoratudás feltétlenül kell hozzá!


Nem tudom, hány éves vagy, de apukám 50++-osan kezdett el zeneiskolába járni, miután mi gyerekek kirepültünk otthonról, és új hobbyt talált magának ezzel. :)

2021. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!