Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok tapasztalatot mondani...

Tudnátok tapasztalatot mondani különböző egyetemek média és kommunikáció szakáról?

Figyelt kérdés
Leginkább a BME és az ELTE érdekelne.

2021. júl. 6. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

BME-n idén ősztől van új tanterv pont, úgyhogy abban egyelőre nem igazán tudok segíteni. Az eddigi tapasztalat, hogy nem kell annyira megszakadni, sok a beadandó, és debilek a tanárok, de legalább egyik sem rosszindulatú. de nagyon elvolt az összes xd. Alibi szak amúgy, semmit nem tanultam 1 év alatt, de most már lesz*rom, végigcsinálom. Sokat nem kell tőle várni, bár gyanítom ezért változtatták meg a tantervet is.

ELTE egyébként, ahogy hallottam, kb. ugyanez. Valaki egyszer ezen az oldalon azt írta, hogy úgy érzi magát, mintha suli után egy délutáni szakkört elvégzett volna. BME talán komolyabb, legalábbis komolynak hiszik a tanárok, de lazán teljesíthető.

2021. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!! Végül a kodolányira vettek fel amúgy

Nem volt meg a 400 pontom :/

2021. júl. 24. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az se lesz rosszabb, se jobb. Kb. ugyanolyan lehet ez a szak mindenhol, de majd érdekel a véleményed.

Sok sikert :)

2021. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!