Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát/tanfolyamot...

Milyen szakmát/tanfolyamot javasolnátok, ha segíteni szeretek az embereknek?

Figyelt kérdés

Ha én abban érzem jónak, és tehetségesnek magamat, ha segíthetek másoknak a munkájukban, akkor milyen szakmát, vagy, tanfolyamot ajánlanátok?


Eddig főleg technikai dolgokban voltam jártas, hang és videó stúdióban, koncerteken, színpadokon, de sok mást is kipróbáltam már... és arra jöttem rá, hogy én főleg abban vagyok jó, és azt is szeretem csinálni, ha valakinek vagy valakiknek segíthetek a munkájukban, hogy jobban, és biztonságosabban tudjanak dolgozni. Jobban menjen a munka.

Tehát amolyan kiegészítő, segítő szeretnék lenni. (Vagy nem tudom mi a pontosabb fogalom erre a tevékenységre)


De vannak ilyen szakmák egyáltalán?


Vagy hogy tudnék segíteni az embereknek a munkájukban?


Abszolút megbízható vagyok, támogató, bíztató személyiség, aki tehetséges is a művészetekben, alkotásokban, és látom a fantáziát a legtöbb jószándékú tevékenységi körökben, és emberekben.



2021. júl. 17. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyógypedagógiai asszisztens
2021. júl. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gyerekekkel szeretnél dolgozni, vagy nem?
2021. júl. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# nem szeretnék a gyógyászatban foglalatoskodni, inkább a tárgyak, a technika, a technológia érdekel. De az asszsztens fogalom már közelít🙂


2# Gyerekekkel majd főképp a saját párkapcsolatomban szeretnék foglalkozni, illetve vannak olyan ötleteim, amiben a gyerekek fejlődése, és későbbi sikeressége szerepel, de ez még csak amolyan "terv" szerű


Amúgy bírom a gyerekeket, meg a fiatalokat, ezért is szeretnék sajátokat, és csak jót okozni nekik.

2021. júl. 17. 05:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Munkavédelmi technikus/előadó, it support?


Vagy csinálj valami hangtechnikusi képzést, ha abban érzed jónak magad.

2021. júl. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!