Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi diagnosztikai analitiku...

Orvosi diagnosztikai analitikus szakra vagy állatorvosira menjek inkább?

Figyelt kérdés

Jövőre végzős leszek és ezen a két szakon gondolkozom,az első valamivel jobban vonz mivel állatorvosinál kell a kémia emelt szintű érettségi és kémiából nem vagyok valami jó és nem is szeretem de ha muszáj lenne akkor megtanulnám.

A kérdésem az lenne hogy szerintetek melyikkel tudnék könyebben elhelyezkedni melyikkel tudnék jobban megélni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!!😊



2021. júl. 17. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha jobban szeretnél keresni, akkor állatorvosi😊
2021. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
az állatorvosit biztos bírnád lelkileg? Ne érts félre, gyönyörű munka
2021. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én állatorvostan-hallgatóként azt mondom, hogy nem ideje jönnék, ha most kellene választani (de nem volt olyan B tervem, amit szívesebben csináltam volna). Másik szakról nem tudok nyilatkozni.
2021. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kémia fog kelleni orvosi diagnosztikai analitikán is. Oktatnak orvosi kémiát, biokémiát, fizikai kémiát, klinikao biokémiát, így jobb ha fejleszted az alap kémia tudásod.
2021. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3as, miért nem oda mennél?
2021. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! A kémia emelt érettségi mennyire nehéz, 1 év alatt fel lehet rá készülni?
2021. júl. 19. 11:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Leginkább lelki okok miatt. Gólyatalálkozón egyből arról ment a beszámoló, hogy mennyi a kiégett orvos, diák, meg, hogy az egyik legnagyobb öngyilkossági rátával bíró szakma. Akkor még legyintesz, hogy te nem ez vagy, te milyen jó leszel, de sokan pár egyetemi év után megtapasztalják ezeket. Én is így voltam vele. Persze voltak más események is az életemben, amik nem hatottak rám jól, de az egyetemi légkör nagyon hozzájárult a lelki állapotomhoz. Úgy gondolom, ha nem kezdtem volna el ezt az egyetemet, akkor egy sokkal stabilabb, pozitívabb ember lennék.
2021. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok, ó ezt olvasni is rossz volt 3as, nagyon sajnálom!

Minden jót kívánok Neked!

2021. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, jövőre végzős gyógyszerész.Én 0-ról készültem fel emelt bioszra 1 év alatt, 80 százalékos lett. Az egyetem engem is teljesen kikészített,nagyon kemény a szak, semmi szabadidő sajnos:/sok lemondással jár, de ha arra gondolok, hogy ez csak átmeneti időszak, akkor talán az egy kicsit megnyugtató tud lenni,meg persze, az hogy mindjárt munka fogja átvenni a tanulás szerepét.:)
2021. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*emelt kémiára (bioszra középről: az is 80 felett lett)
2021. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!