Xakzxaxaja kérdése:

Milyen gimibe menjek?

Figyelt kérdés
Kutyakiképző szeretnék lenni és rengeteget olvastam arról hogy ezt hogyan valósíthatnám meg, viszont azt nem tudom milyen gimibe menjek. Hova erdemes menni?

2021. júl. 22. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
"Sima" azaz általános szak valamelyik gimnáziumban elég hozzá. Érettségit ad. Ha jobban szeretnél belemélyedni mehetsz biosz szakra,de ehhez a szakmához sztem nem kell.
2021. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Gimnázium nem ad ilyen irányú végzettséget. Leginkább semmilyent sem. Sok dolog fontos de a nyelvnél nincs fontosabb manapság. Szerintem...
2021. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Van kutyakiképző tanfolyam, képzés, de ott egyáltalán nem érdekel senkit hogy milyen gimibe jártál.
2021. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy sima érettségit szoktak kérni a kutyakiképző tanfolyamon, valahol elég a szakmunkás bizonyítvány is. Tehát ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy hova mész gimibe.


Ha komolyan gondolod, adódhat olyan helyzet, ahol előny lesz az angol vagy egyéb idegen nyelvtudás.

2021. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Egyháziba. Ott normális tankönyvből taníthatnak, nem csak a kijelöltből.
2021. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
És tanulj latint.
2021. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Az utolsó valaszolótól kérdezném, hogy latint miért kell hogy tanuljak?
2021. júl. 22. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert állatokkal fogsz foglalkozni, orvosi dolgokat is fogsz olvasni. Tuodom, a sok észlény nagyokos azt mondja majd, hogy minek, és nem kell, nyugodtan lepontozhat. De hidd el, hogy nem fog a hátrányodra válni.
2021. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Hátrányára nem válna az sem ha pl gépészetet tanulna, de 0 haszna lesz, orvosi dolgokat annyit kell tudnia mint egy lelkiismeretesebb gazdinak, szóval elfecsérelt idő.
2021. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Hogy érted,hogy milyen gimibe menj?


Hogy konkrétan,melyik gimnáziumba menjél,vagy milyen tagozatra menjél?

2021. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!