Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem (Közgáz) mire érdemes...

Egyetem (Közgáz) mire érdemes jegyzetelni?

Figyelt kérdés

Laptopon az van, viszont az a kérdés, hogy érdemes venni egy Ipadet billentyűzettel esetleg vagy jobb lapokra esetleg füzetbe írni? Kinek mi vált be jobban?

Köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 30. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik szakra mész. Én például Marketingből, Vezetés-szervezésből mindent kinyomtattam, csak kiegészítettem itt-ott a szöveget egy órai fontos megjegyzéssel a tanároktól. Staton érdemes jegyzetelni, bár a helyedben ha felteszik az anyagot, azt is nyomtatnám. Amiből én füzetbe írtam, az a számvitel volt.
2021. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha van laptopod akkor tök felesleges iPad+billentyűzet....

Ha kell ipad is akkor használj valamiféle crossplatform jegyzetelő appot, Evernote például. Amir jegyzetelsz a laptopon azt látod iPadon is

2021. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is papíros voltam, de volt, aki laptoppal járt be. Igazából ki kell tapasztalni, mást nem tudok mondani. Ha pl rajzolni kellett, akkor papíron nekem sokkal jobb volt, mint gépen, ez egyértelmű. Főleg, hogy volt sok grafikon, számolás, képlet.
2021. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
iPad Apple Pencil kombinacio mar joval inkabb mint iPad billentyuzettel. Kitudod egesziteni a kapott jegyzeteket, powerpointokat is, egy helyen megvan minden, valamint konnyen jegyzetelhetsz magadnak is orakon egy eszkozzel, nem kell kulon fuzeteket, tollakat, szovegkiemeloket hordozni magaddal
2021. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!