Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek ugye egyetemre....

Felvettek ugye egyetemre. (Elso eves vagyok) Jelentkeztem Koliba is. Ha felvennének Koliba szoc. Ösztöndíjjal de mondjuk időközben sikerülne eljutnom albérletbe (tegyük fel novemberben) és ott akarnám hagyni a kolit akkor felelősségre vonhatnak?

Figyelt kérdés

Lehet bárminemű problémám belőle?

Illetve bármikor ott hagyhatom a kolit?


+1.. Mivel még nem voltam kolis nem tudom, hogy működik ez de bármikor megtehetem h ma pl. Nem a koliban alszok hanem mondjuk ismerősömnél? Vagy sem?


2021. aug. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi koliban nem fognak felügyelni téged, az se zavarja őket, ha egyszer se mész be. Nálunk le lehet mondani évközben is bármikor.
2021. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nem feltétlen felelősségre vonás, de azt tudom, hogy például a Debreceni egyetemen a koli kiköltözés nem csak úgy megy, hogy összepakolsz és kész, hanem addig nem költözhetsz ki, ameddig nem találsz a helyedre egy másik embert, aki beköltözik helyetted.
2021. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egy héten minimum 3 éjszakát kell bent aludni, és a szobatársad jelentheti be, ha gyanúsan sokat nem vagy a koliban, és így foglalod mások elől a helyet. Viszont lemondani le lehet, csak az első pár hónapot ki kell fizetni így is, úgy is.
2021. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a téma érdekel engem.
2022. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!