Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen a gólyáknak felveszi...

Egyetemen a gólyáknak felveszik a tantárgyakat?

Figyelt kérdés

Bőveben:

Most pótfelvételin keresztűl jelentkeztem OE kandóra(Februárban nem ment végbe a jelentkezésem és ezért kell most póton) és az érdekelne h a gólyáknak felveszik e a tantárgyakat. Barátom ELTE IK-ra jár és ott 20.-ig lezárúl az előzetes tárgyfelvétel, de a gólyáknak ott felveszik.

Kérdésem az lenne h mivel 27.én v utána derül ki a pótfelvételi eredmény akkor én nekem hogy fog zajlani a tárgyfelvétel?

Meg h az OE felveszik?

Valaki aki az OE-ra jár és mágszánna kis útmutatással ne habozzon írni :D



2021. aug. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán mi ez a tárgy felvétel?


Én is pótfelvételiztem de ahh... Úgy megyek neki, hogy semmit nem tudok az egyetem működéséről.

2021. aug. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk lesz közös tárgyfelvétel, bár ez rendes felvételi eljárás
2021. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én OE-s voltam, igaz nem Kandós de szerintem a Kandón is ugyanúgy működik. A gólyáknak felveszik első félévben a tágyakat de majd csak a rendes tárgyfelvételi időszakban (szeptember elején valamikor).
2021. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szia én is OE-re jöttem. Gondolj bele, biztosan nem szerveznék meg úgy a dolgokat, hogyutána szívni kelljen vele. Egyébként biztosan felfogják neked is venni. Szeptember 5-6.ig még ráér ez a dolog.
2021. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Minden Kandós kollegának felveszik a tárgyait az első félévben.
2021. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek. Nálunk nem veszik fel.
2021. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!