Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnevetségesebb,...

Mi volt a legnevetségesebb, legfurcsább ok, amiért beírást/hiányzást vagy éppen egyest kapott valaki?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 11:40
 1/9 anonim válasza:
85%
Hát ez kb alap dolog de én pl egyszer azért kaptam mert az előttem ülő gyerek beszélt:DDDD
2021. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én mertem inni egy kortyot a 40 fokos teremben. A tanár azzal érvelt, hogy neki is melege van, mégsem iszik.
2021. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Általános iskolában volt környezet-védelmi óra(vagy valami hasonló volt a neve) tanár kiadta, hogy aki akar hozzon be kisállatot és beszélgetünk róla.

Osztálytársam behozta, majd mondta a tanárnőnek, hogy haza kell vinnie, "persze-persze ne menj egyedül, kísérjen el valaki".


Jelentkeztem, "legalább lógok egy kicsit" gondoltam. Már nem emlékszem, hogy merre lakott, de az iskolától szerintem nagyon messze volt.

Mire visszaértünk, már másik óra volt másik tanárral aki lecsesz, hogy miért lógtunk, nem érdekelte a magyarázat és beírta a 40 perc hiányzást.

2021. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
75%

Fekete volt a hajam, angoltanár meglátta, beírás.

Fekete volt a pólóm, angoltanár meglátta, beírás.

Angol felirat volt a pólómon és a tanár szerint nem tudtam hogy mit jelent, ezért beírt egy egyest. Utána megmondtam hogy mit jelent a mondat, a tanár közölte hogy mindegy mert már beírta.

Füzetellenőrzésre mindig egyest kaptam tőle, mert szerinte a dőlt betűk rondák és egyébként is aki dőlt betűkkel ír, az hülye.

Matektanártól egyes, mert szerinte nem tudom rendesen leírni a számokat. Illetve anyámmal balhézott egyszer a matektanár (oszim volt) és mivel anyámnak volt igaza, az utána következő jó pár dogámra javítás nélkül egyest adott.

2021. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikba ki volt lakkozva a körmöm, azért kaptam beírást.
2021. aug. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Én futás közben pofára ejtettem egy lányt. Vagy ő esik pofára vagy én a szennyvizes árokba... na az utóbbi történt, mondjuk vissza mehettem volna segíteni, de ennek ellenére 350-t kellett ugrálnom következő órán. Egy másikon 500 at azért mert bementünk egy évfolyamtársammal a matrachoz. Oké nem kellett volna bemenni de a másik lány nem kapott semmi büntetést csak mert őt egy másik tanár tanította
2021. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer órák előtt elmentünk korcsolyázni egy közeli befagyott tóhoz, de nem néztük az időt és ~5 percet késett a fél osztály óráról. Miután észrevettük rohantunk órára, de nyilván a leggyorsabban futó ért be előbb aki mindenki mást beárult kivéve magát... Csak néhányan kaptunk beírást később, akik nem votlak az ofő "kedvencei" (hozzáteszem nem én voltam a legrosszabb diák, a magaviseletem is mindig 5 volt pár diákcsínyt leszámítva nem volt komolyabb probléma velem, csak hát nem voltam szentfazék óra közben).


Durva, hogy milyen diszkriminatív és szemét már iskolás korban a társadalom és később ugyaezt látja az ember csak nangyban.

2021. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikban informatika órán a Word használatát tanultuk. Rajtam meg talán 1 emberen kívül mindenki az amúgy tökéletesen megcsinált szövegszerkesztési feladatára egyest kapott, mert Entert nyomtak szövegformázásnál. A tanár valamiért nem szerette az entereket, de már nem tudom milyen módszerrel és hogyan lehetett a használatát megúszni. Talán sortörést kellett volna alkalmazni? Tényleg nem emlékszem már. Én személy szerint shift+Entert nyomtam, mert az ilyen szürke zóna volt számára :D De én még később szakdolgozatnál sem láttam problémát az enter használatából, ellenben a felesleges sortörésekkel és shift+enterekkel telerakott szövegekkel annál inkább, csomó ilyen fura dolga volt annak az embernek, csak én tudtam, hogy tartani kell magamat a hülyeségeihez, a többiek meg nem. Nevetséges volt az egész. Kilencedikben új tanárunk lett, mert ez az ember elment, ott meg azért kaptam év végén ötös helyett négyest, és még anyukámnak is megüzenték, hogy nincs füzetem jegyzetelésre, holott jegyzettömböm volt, abba írtam, amit úgy gondoltam, fel kell írni, de nem tudom milyen agysebészeti dolgokat nem tanultunk, hogy egyáltalán felírni kelljen, ellenben nekem nem mondta, hogy a jegyzettömb baj lenne, és azt sem, hogy emiatt majd rosszabb jegyet kapok, holott én voltam az, aki a fél osztályt korrepetálta és néha még gépet is szereltem másoknál. Mindenki tudta rólam, hogy értek azért valamelyest az informatikához, a tanár is, órákon is aktív voltam és tudtam mindenre a választ, talán pont ezért akart a földbe döngölni egy kicsit.
2022. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Nyolcadikban igazolatlan nap (5 óra), mert nem szóltam előre, hogy a szombati áthelyezett tanítási napon rokont megyünk látogatni. Hétfőn viszem a szülői igazolást, de nem számít.
2022. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!