Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legnevetségesebb...

Mi volt a legnevetségesebb indok, amiért nem vettek fel egy munkahelyre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 07:45
1 2 3
 1/26 Fsms ***** válasza:
74%
Náluk dolgozik egy ember aki nem szeret, nem vagyunk jó viszonyban, persze egy sok ezer fős cégről beszélünk.
2021. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt hanem anyukámmal, szimplán közölték vele hogy túl dekoratív 😂😂😂
2021. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre nem emlékszem, de voltam próbanapon egy helyen, mondták, hogy oké, jövő kedden kezdhetek, majd hívnak, pontosan hányra menjek. Hétfőn délután odatelefonáltam, hogy mivanmár, mire közölték, hogy ja, már felvettek valakit, tárgytalan.
2021. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Még pályakezdő koromban történt az, hogy egy nagy multinál megpályáztam egy junior pozíciót, akkor már volt kb 1 év gyakornoki tapasztalatom. Mivel a pozíció egy tehetséggondozó céges program keretében lett meghirdetve, ezért nem egy sima kiválasztási folyamat volt, hanem sok körös, amiben volt videóinterjú, személyiségteszt, kompetenciateszt, és 3 interjú összesen. Végigmentem az összes körön, mindenhonnan kaptam a pozitív megerősítéseket, erre az utolsó kör után 2 nappal hívott a hres csaj, aki olyan indokkal utasított el, hogy túl jó vagyok erre a munkakörre és már sok (!!!) a tapasztalatom :D azóta is eszembe jut néha, hogyha igazat mondott, akkor miért kellett heteken át vegzálni, ha meg hazudott, akkor miért hazudott, pályakezdőként én csak tanultam volna belőle.
2021. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
nem vállaltam el a munkát a felajánlott bér alatt. alkudozni akartak velem..
2021. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
*az általuk hivatalosan felajánlott bér alatt.
2021. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Több körös telefonos interjú után jött a személyes interjú, aztán kiderült az irodaházba ahova rendeltek, hogy nem is létezik ilyen cég ott, azóta se veszik/vennék fel a telefont.
2021. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Természettudományi végzettségem van. Behívtak, de az interjú végén közölték, hogy bár nagyon jó az önéletrajzom, nekik most jogászok és közgazdászok kellenek. Aztán nem felvettek 10 természettudományi végzettségű embert, akik mind egész véletlenül az új főnök előző munkahelyéről jöttek?

2. Egyik helyen az interjú végén közölték, hogy most tulajdonképpen nincs hely, de nagyon jó az önéletrajzom, és csak kíváncsiak voltak, nem hazudok-e benne, és látják, hogy nem.

2021. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs releváns szakmai tapasztalatom.

Azért nevetséges, mert gyakornoki pozíció volt.

2021. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Engem ezidáig azért nem vettek fel egy sima csomagolói állásra, mivel az iskolában fel voltam mentve helyesírásból. Azt mondták még a tesztet sem kell kitölteni, mivel úgyse menne..

Amúgy érettségim is van..

2021. jan. 14. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!