Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt a legnevetségesebb ok...

Mi volt a legnevetségesebb ok amiért a régi barátaid kiközösítettek/megszakították veled a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A gyerekkori bnomet az anyja forditotta ellenem,hogy en elkenyeztetett vagyok,mer volt 1 aranylancom es leertekelt minosegbibas markas ruhakat hordtam(kinai piacos arakon kb)
2020. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Megismertek másokat, én meg onnantól nem kellettem.
2020. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Túl sokat iszok
2020. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem bírja a kakis pelus szagát (van egy 4 hónapos fiam)
2020. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert kb. egy hónapig depis voltam egy régi ex miatt. Irónia az, hogy én előtte kb egy évig hallgattam tőle, hogy meg akar halni, pszichiátriára járkált drogozott szinten egy régi szerelmi bánat miatt. Mondanom sem kell, hogy azóta sem kerestem :D.
2020. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Összehoztam exem egyik haverjával, pár hónap múlva a srác közölte, hogy rossz hatással vagyok rá(3 éve voltunk barátok), ne barátkozzon velem.
2020. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusgyerek voltam, bár azokat az egykori iskolatársaimat nem is nevezném barátoknak.
2020. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Látom vannak érdekes okok másoknál is... engem azért mert nem sikerült az egyetemi felvételi és ugyanarra az okj-re mentem mint ők és szúrta a szemüket, hogy nekem megy ez a szak, de még egyetemen is gondolkozok utána, ők meg bukdácsolnak. 😂


Jöhetnek még a sztorik.

2020. jún. 7. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Az volt a legnevetségesebb,hogy semmi. Mindig ott voltam mellettük,kb. én szerveztem minden eseményt (szülinapok stb.) erre cserbenhagytak:D Már rég volt és kicsit mindig is kiközösítve éreztem magam (hárman voltunk),szóval nem volt valami fényes trió. Egyszerűen elkezdtek nélkülem csinálni dolgokat,aztán képbe jött egy másik személy és ezután levoltam cserélve. Fájt még az elő pár hónapban,de most csak nevetek rajtuk mert nekik se tartott az oly nagy barátságuk sokáig :)
2020. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!