Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen mentális problémám...

Milyen mentális problémám van, ha félek beoltatni magam?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ki fogok bukni az orvosiról. Mindenki beoltotta magát a környezetemben, rajtam kívül.

Tisztában vagyok azzal, hogy ez nem normális, és az egész karrieremet kockáztatom, de nem tudom megtenni. Még nagyon régen egy pszichológus kényszerbetegséggel diagnosztizált, de épphogy a kényszerbetegek félnek a legjobban a vírustól.


Én attól félek, hogy nem volt elég idő megvárni a hosszútávú következményeit az oltásnak, és utána már visszafordíthatatlan a folyamat.


Szeptembertől valószínűleg kiközösítenek, és előbb utóbb kötelezővé teszik úgyis.


Mit csináljak? Minden konstruktív választ értékelek. Előre is köszönöm!



2021. aug. 14. 11:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Kezeltesd magad és amíg nem sikerül, addig tényleg ne menj betegek közelébe és főleg ne csinálj velük semmit! Te leszel elvileg a szakember, aki fel tudja mérni a pro és kontra érveket egy beavatkozás kapcsán. Elvileg. Gyakorlatilag ilyen problémával esélyed sincs.
2021. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy egy ismeretlen dologtól félsz, teljesen normális. Viszont már itt a fórumon is nemegyszer leírták, hogy az oltást alkotó anyagok olyan gyorsan lebomlanak, hogy esély sincs a hosszútávú következményekre, így viszont az érvelésed is teljesen irreleváns.
2021. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag esélytelen, hogy belehaljak, egészséges fiatal vagyok. Az oltás nagyobb titkokat rejteget.
2021. aug. 14. 11:54
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

Szakmai anyagok is elérhetőek számodra az oltásokkal kapcsolatban, tanulj róluk! Ez lenne egy orvos lényege, nem? Hogy képes magát képezni önállóan is, és kell is halálodig.


Ha meg titkokról beszélsz és olyan alacsony szinten mozogsz, hogy hiszel az összeesküvés elméletekben, akkor tényleg ne menj orvosnak, mert csak ártasz másoknak.

2021. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
Esélytelen? Te biztosan orvostanhallgató vagy? Nem tudom, te hol voltál kirendelve, de én azért láttam szépeket. Minden kórházi gyakorlatra kötelező az oltás, ahogy az eü dolgozóknak is. Az hogy beoltatod magad, vagy keresel új szakmát/hivatást már a te döntésed.
2021. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
20 év körüli fiatalokra nem veszélyes, minimális tünetekkel átvészelik (kivéve ha van vmi krónikus betegségük). Vagy te mást tapasztaltál?
2021. aug. 14. 12:05
 7/27 A kérdező kommentje:
A hivatalos statisztikák szerint 1 ember hal meg a 10 000ből 25 évesen.
2021. aug. 14. 12:15
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
Hányadéves vagy, elsős? Komolyan.. vagy most vettek fel és szeptemberben kezdesz? Nem hiszem el, hogy valaki, aki ebben benne van napi szinten ennyire hülye legyen.
2021. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Miért? Indokold meg, miért vagyok hülye.
2021. aug. 14. 12:18
 10/27 anonim ***** válasza:
24%

Semmi felelősségvállalás, önképzés, intelligencia nincs abban, amit írsz.

Te milyen orvos szeretnél lenni és miért? ŐSzintén érdekel, mert nem látom azt a racionalitást, ami ehhez kell. Megérzés alapon választottál pályát?

2021. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!