Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újpesti Babits Mihály gimnáziu...

Újpesti Babits Mihály gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Vélemények és/vagy tapasztalatok a suliról? Mennyire nehéz bekerülni? És maga az iskola milyen nehéz? Megéri odamenni? Milyenek a diákok, tanárok?

2021. aug. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Erős iskola.
2021. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én odajártam anno, írj privit mesélek:)
2021. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Erősnek nem mondanám de amúgy nem olyan rossz. Bekerülni nem túl nehéz, de nem is a legkönnyebb inkább közepesnek mondanám. Amikor felvételiztem akkor én is gondolkoztam rajta de jár oda ismerősöm aki nagyon utálja, sok rossz tapasztalata van úgyhogy inkább kerestem másik sulit.
2021. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Erős suli. Én 8 évig jártam oda, tavaly érettségiztem, nem bántam meg. Ha nem szeretsz tanulni, akkor nem neked való.
2021. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!