Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni irigy osztályt...

Mit lehet tenni irigy osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Az egész 2 éve kezdődött amikor a szüleim elkezdték építkezni. Az apám építész az anyám ügyvéd így elég sokat keresnek. Az autónk elég drágák. Van egy osztálytársam aki sík hülye de Pull & Bear és hasonló márkás cuccai vannak nekem csak Pepcos meg ilyesmi. A legnagyobb baj azzal van hogy ő a tipikus felvágós. Ha valaki szól neki hogy ne vágjon fek akkor rögtön az mondja hogy ott vagyok én nekem is olyan cuccaim vannak. A szüleim arra tanítottak hogy soha ne vágjak fel. Volt egy medencés( egy kerti medencénk van) szülinapi buli ( tesómé meg az enyém mert egy napon születtünk) sokan voltak viszont az osztályból csak egy ember ( a többi barátnőm más településen lakik) tetem ki egy insta storyt és a reakciók nagy része ez volt: Persze az osztályból senkit nem hívták meg te gazdag pi@a. Egyáltalán nem viselkednek úgy mintha olyan gazdag lennék. Ha valakit áthívok és valaki látja akkor rögtön az hogy bezzeg őt nem hívtam át soha. Kitűnő lettem idén amikor kihívtak a biziért akkor mindenki azt mondta magán tanárral könnyű. Már bármit csinálok rossz kitesznek egy nyaralós képet rossz, lovammal, kutyámmal rossz. Már nagyon idegesít mit csináljak?

Bocs ha nem érthető amit írtam.



2021. aug. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Pont ezért nem szoktam posztolni közösségi oldalakra. Mindig lesz olyan, akit a másik pénztárcájában fog turkálni, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Plusz nyílván te szarabb helyzetben is vagy, mivel a magasabb keresettel rendelkező szülők gyerekeiről nagyon sok embernek van rossz tapasztalata, és sajnos sok esetben tényleg arrogánsak csak azért, mert a szüleik gazdagok, a hozzád hasonlók pedig a többi gyökér miatt szívnak. És azokkal meg ne is foglalkozz, akiknek az számít, hogy milyen márkájú cuccaid vannak.

Én többek között ezért se nagyon szeretem azokat a pólókat, pulcsikat, nadrágokat, amikre XXL-es betűkkel van kiírva a márka. Mert semmi egyedit nem tartalmaz, és sokaknak csak annyi jön le, hogy a gazdag köcsög csak menőzni akar.

2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A te helyzeted pont fordított. Tele vagy pénzzel, mégis félsz attól, hogy megaláznak. Pont ezt használják ki az irigyek; beszólnak valamit, aztán kéjesen vigyorognak önmagukban, hogy húdemegmondták, lehet akármennyi pénzed, akkor is egy senki vagy és eltaposnak. Sajnos ez ilyen.

Tipikus megszoksz vagy megszöksz felállás; vagy iskolát váltasz, vagy bőrt növesztesz az arcodra. Az instás beszólásra meg lehetett volna nekik mondani, hogy ők sem hívtak meg téged soha, akkor neked miért kellett volna őket elhívnod, és még köpködnek is rád. És az sem igaz, hogy magántanárral könnyebb. Ha a gyerek ugyanúgy beleszarik a tanulásba mint rendesen, lehet akármennyi magántanárt fogadni, ugyanis a közhiedelemmel ellentétben a magántanár nem önti a fejedbe az anyagot.


Tudom, hogy nagyon nehéz, de ezt csak te tudod megoldani. Vagy tűrsz, amíg el nem ballagtok, utána úgysem fogtok többet találkozni.

2021. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ne posztolj. Én sem teszem. Mondjuk én nem is járok nagyon márkás cuccokban. Plusz egészen értelmes közösségekben mozogtam gimiben is meg most is. Még soha senki nem vágott ilyet a fejemhez.
2021. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben most már azért is csinálnám, had irigykedjenek
2021. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!