Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2019.12.04-én volt a Kresz...

2019.12.04-én volt a Kresz vizsgám, ugye 2 évem lenne arra,hogy megszereztem a forgalmi vizsgámat?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő lenne, a covid miatt leállt 2x 3 hónapot a forgalmi oktatás. Akkor most hosszabbodik 180napot a határidőm vagy letelik decemberben? Köszönöm.
2021. aug. 20. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Letelik decemberben.
2021. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyes közlekedési képzésekkel összefüggő, a veszélyhelyzet megszűnésével kapcsolatos szabályokról szóló 8/2021. (II. 12.) ITM rendelet 1. § (1) bek. d) pontja értelmében az általános 2 éves határidő a veszélyhelyzet időtartama alatt a közúti közlekedésről szóló törvény szerinti vizsgaközpont előtt megindított, a folyamatban lévő eljárások tekintetében 180 nappal meghosszabbodik.


Tehát ha folyamatban van a gyakorlati oktatás (vagy elkezded addig, amíg hatályos a veszélyhelyzet), akkor +180 nap, tehát júniusban jár le.

2021. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. aug. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!