Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van esetleg köztetek olyan,...

Van esetleg köztetek olyan, akinek valamilyen oknál fogva nem sikerült időben megszereznie a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Sajnos kulfoldi tanulmanyok, munka, a pesti viszonyok, vagyis hogy honapokat varhattam oktatora, most pedig a koronavirus miatt, felo, hogy nem fogom tudni időben befejezni a jogositvanyt. Az elso vizsgam nem lett meg, a második ket het mulva lenne, de a virua miatt lehet hogy lemondjak, utana meg ki tudja, mikor kapok megint vizsgat. Volt mar/vagy van valaki hasonlo cipoben? Eseetleg volt aki ujracsinalta az egeszet? Nagyon zavar, hogy kresz hibatlanra meglett, levezettem 60 orat, de sajnos olyan vizsgaztatot fogtam ki, akinek nem fizettem. Hogy latjatok, el fogjak torolni a vizsgákat a kovetkezo hetekben?

2020. márc. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak olyanok, akiknek ilyen-olyan okok miatt nem sikerült tartani a határidőt, és előröl kellett kezdeni az egész tanfolyamot.

Ismerek én is személyesen ilyen embert, de nem tudom neked mennyire segítség az, hogy nem vagy egyedüli eset.

Abban sem vagy egyedüli eset, hogy a sikertelen vizsgádért másokat okolsz, nem kell a vizsgabiztosnak fizetni, le lehet vizsgázni megvesztegetés nélkül is... olyanokat is ismerek, akik megvesztegetés nélkül elsőre sikeresen levizsgáztak forgalomból is, sőt azoknak, akiknek nem sikerült többnyire egyértelmű volt a hiba nagyon ritka a "szerencsén múlott", de olyan is van (pl lámpa váltáskor, gyorsíts, vagy lassíts - vizsgán ez ritka eset, de ha ilyen van, a vizsgabiztoson múlik, hogy értékeli)

2020. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert sokszor tenyleg a szerencsen mulik. Nem kovettem el automatikus bukast jelento hibat, egysseruen sok hibavonalat huzott be ide-oda. Persze, rajtam is mulott, de úgy gondolom, hogy ilyen keves gyakorlati oraval nem elvarhato hogy profi autoversenyzo legyen az ember. Mindenesetre remenykedem, hogy nem torolnwk semmit, így is 400 ezrem van mar a vezetesben sajnos.
2020. márc. 16. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem, 4-szer buktam, hát nem hinném hogy időben meglesz. Lehet várok 2 évet, hogy elavuljon, igaz újra kell kezdenem, de legalább nem kell pávra menni.
2020. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint ezt hogy erted? Hogy varsz meg 2 evet? 2 ev utan elavul a kresz? Sajna nekem baromi szerencsetlenul jott ki. Plane hogy nyaron... Felteve ha ugy alakul a helyzet, megint lenne egy kulfoldi munkam es addig le kene vizsgaznom. Viszont momentan eselyet nem latom h egyaltalan le tudjak vizsgazni ha torlik a vizsgat. Gondolom itt nem lehet majd a koronavirusra hivatkozni, mondvan 2 ev sok ido. Sajnos tenyleg, de nem csak magamat okolom erte, hanem a rendszert.
2020. márc. 16. 23:46
 5/5 A kérdező kommentje:
2 ev utan elavul a kresz :D az egy allitas akart lenni
2020. márc. 16. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!