Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvek kellenek a...

Milyen könyvek kellenek a fogorvosi egyetemen első éveseknek?

Figyelt kérdés

Egy hét és fogorvostanhallgató leszek a SOTE-n, de nem tudom pontosan milyen könyvek kellenek még.

Valaki esetleg le tudná írni?


Eddig vettem (SOTE piacról Facebookon) Sobottat, funkcit, Szövettant (Röhlich), Embriológiat, humán szövettant, de pl Ádám V. Orvosi biokémia kell?


[link]


Az alábbi PDF-ből, vagy azon kívül ha tudna valaki segíteni nagyon megköszönném.



2021. aug. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg az évkezdést. Ott majd elmondják.:)

Lesz embriológia nektek ?

2021. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sobottát érdemes beszerezni mindenképp, az nagy költség lesz sajnos.

Illetve fizikára majd az eok épületben meg tudod venni a gyakorlatos jegyzetet, zöld nagy mappa.

Ezen kívül van egy darvasos sejttan könyv, ami még hasznos lehet.

Illetve orvosi kémiára is ajánlanak majd 4 db könyvet.


Más nem jut eszembe, ami hasznos is, de első héten mindent el fognak mondani, ráérsz megvenni mindent :)

Viszont ajánlom, hogy felsőbb évesektől vegyél. Van aki nem is használta, vagy ha ki is van húzva, neked is segítség lehet akár. És spórolsz vele egy csomót.

2021. aug. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Csak megijedtem mert borzasztó hosszú tankönyv listát kaptunk és mindenki mást mond, hogy mi kell és mi nem
2021. aug. 30. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hogy megvedd az összeset !:D

Sokszor elég az előadás , vagy régebbi jegyzet. Neten is fent van egy csomó anyag.

2021. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!