Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tárgyfelvétel neptun poweruppa...

Tárgyfelvétel neptun poweruppal? (Kezdő)

Figyelt kérdés

Ha tároltam az összes kurzust amit felvennék, azt hogy lehet gyorsan felvenni?

Listázáskor csak tárolt kurzusokat nyitom és utána? Mindegyiket egyenként?



2021. aug. 27. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez arra jó, hogy nem kell egyenként kikeresni az adott kurzus időpontját akkor (pláne ha elmélet+gyakorlat van akkor kettőt is), hanem előre eltárolod és amikor tárgyfelvétel van akkor csak rákattintasz a "betöltés és mentés" gombra ha jól emlékszem.
2021. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Pontosan, jól emlékezett az első.
2021. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem tipikusan ilyen ea+gyakos tárgyaim vannak. Csak 15-17 lesz most és emiatt félek, hogy nem tudom mindet időben felvenni😕
2021. aug. 27. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

csak h majdnem ezt meg tudod csinálni powerup nélkül is

órarendtervezőbe mented, majd tárgyfelvételnél azt nyitod meg, és onnan veszed fel

nyilván kicsi esély van rá, hogy kiderüljön, de ha kiderül, akkor fegyelmi meg eltiltás a vége, legalábbis óbudain ez volt pár éve

2021. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk felsőbbévesek is ezt ajánlják, mert ha betelik egy hely, akkor se fognak bővíteni ha te oda tartozol… Úgy hogy nem szeretném ezt megkockáztatni. Meg sok tárgynál órarendi infó nincs is kitöltve, csak a kiadott pdfben látszik, hogy melyik óra mikor van, így nem is tudom órarendtervezőbe felvenni.
2021. aug. 28. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az órarendtervezőben is egyenként lehet csak felvenni a tárgyakat. Ilyenkor lassú a neptun, kidob, nem tölt be, lefagy stb., nem egyszer jártam úgy, hogy mire sikerült felvennem egy tárgyat már betelt három másik...
2021. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!