Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Listás kreditátvitel, valaki...

Listás kreditátvitel, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem el a mezőgazdasági mérnökit nappalin, idén a vidékfejlesztésit fogom levelezőn, pár tárgyamat át tudom vinni listás kreditátvitelen, próbálom kitölteni a kérelmet, de a korábbi SZTE képzéshez nem tudom bejelölni a mezőgazdasági mérnökit, csak a vidékfejlesztésit engedi. Beiratkozás után fogja engedni, vagy mit tegyek? Valaki járt már hozzám hasonlóan?

#egyetem #levelező #nappali #Listás kreditátvitel
2021. aug. 29. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Öhm, akkor szakot váltasz, ha jól értem, tehát nem fejezted be a másik szakodat igaz? Hanem most felvételiztél egy másik szakra? A kérdés, hogy a régi szakodról kiiratkoztál már? Olyan előfordulhat szakváltásnál (ha újrafelvételizel), akkor amíg nem iratkozol ki a régi szakodról, addig nem tudsz tárgyakat elfogadtatni, mert az még nem befejezett képzés, és csak befejezettről enged átvinni krediteket (legalábbis, amikor ebbe a problémába ütköztem, nálam ez volt a gond).
2021. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is újrafelvételivel jelentkeztem másik szakra és ugyanígy nem tudtam elfogadtatni a tárgyaimat, amíg a régi képzésemről, amit félbehagytam - nem iratkoztam ki.
2021. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj... Én nem iratkozom ki, hanem a 2 képzést egyszerre fogom csinálni. Sok az átfedés köztük, most első félévben a levelező képzésemen csak 2 tárgyam lesz,mert a többit át fogom tudni vinni kreditátvitelen, ha engedni fogja a rendszer.
2021. aug. 29. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa, na ebben az estben nem tudom, ne haragudj, akkor félreértettem, viszont nekem azt mondták, hogy csak befejezett/lezárt képzésről lehet elfogadtatni, akkor lehet ennek más a menete, így sajnos nem tudok segíteni, valószínű a tanulmányi osztály jobban tudja, mi ilyenkor a teendő, szerintem írj nekik, biztos tudnak majd segíteni.
2021. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már írtam nekik, de szerintem elbeszéltünk egymás mellett. Köszi azért a segítséget! inkább majd felhívom őket az a biztos.
2021. aug. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!