Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi képzésen szerzett...

Egészségügyi képzésen szerzett krediteket hol fogadnak még el?

Figyelt kérdés

Az a szakom neve, hogy Orvosi laboratóriumi analitikus. 4 éves képzés és most vagyok a 2. szemeszterben. Azt tudom, hogy magában az egészségügyben nem szeretnék dolgozni, de a kezdeti irány az tetszik. Azon gondolkodok mostanában, hogy az itt megszerzett krediteket el tudom-e fogadtatni (1 az 1-ben) valamilyen hasonló szakon, úgy, hogy ne kelljen azért évet ismételni, mert nem szeretnék csúszni.

Pár fő tárgyam az első évben:

szerves kémia, sejtbiosz, mikrobiosz, molbiosz, anatómia, szövettan.

Biomérnöki jutott eszembe egyedül, viszont oda azt hiszem, kellene matek is, ami nincs meg olyan szinten és gondolom, arra épülnek más tárgyak, ergó csúszás lenne.



2021. máj. 1. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Ha az egészségügyet kizárjuk akkor tényleg csak a "csúszós" biomérnöki marad, vagy esetleg molekuláris bionika, vegyészmérnöki. Mindegyiken csúsznál a matek miatt. Ott van még a sima kémia és a biológia, de matek nagyjából minden BSc diplomát adó képzésen van az első évben.
2021. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!