Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak velük, mit...

Hogy barátkozzak velük, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam gólyatáborba és nem igazán lettem jóba senkivel. 2 volt osztálytársam fog velem egy osztályba járni (lány) és hozzájuk csapódott még pár 'menőbb' csaj. Egyértelmű, hogy abba a csapatba nem leszek benne, már nem is próbálkozok. Kialakult egy másik csapat is 4 lánnyal, akik nagyon aranyosak és jófejek, de már 'bezárkóztak' és nem nagyon akarnak másokkal barátkozni. Gólyatáborba is beszéltem velük (külön-külön), de mikor ők újra találkoztak négyen egymmást ölelgették, és mondták annak, akivel éppen beszélgettem előtte, hogy miért hagyta ott őket. Maradt még 2 lány akik bölcsödés koruk óta ismerik egymást, két másik, akik jóba lettek egymással gólyatáborban, és két nagyon nyomi csaj, akikről lerí, hogy csendes kis lúzerek lesznek ( ne sértődjön be ezen senki, ez van, vannak ilyen emberek). Maradt még egy lány, de ő is visszahúzódó, nem tudtam vele semmiről beszélni, csak a suliról, nem is táncolt gólyatáboron (mellette ülök). Nem akarok egész gimi alatt lúzer maradni, akinek egy barátja sincs. Mit csináljak?? Félek, hogy csak én leszek magányos. Nem vagyok csúnya, nem vagyok csendes, mégse nyitott felém senki... Normális válaszokat szeretnék, nagyon rosszul érzem magam, és egyáltalán nem várom a sulit. 14/L

2017. aug. 30. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az. Ne azt várd hogy mások nyissanak feléd! Igenis menj oda mindenkihez beszélgetni néhány szót! Aki nem tűnik a te típusodnak attól még jól kijöhettek. És ha "lúzer" barátod lesz? Akkor is mi van? Nem az számít hogy mások mit gondolnak, hanem hogy te hogy érzed magad mások társaságában. Már így bekategorizálni mindenkit egyszerűen borzasztó! Így én se barátkoznék veled! Én is most kezdtem a gimit és alapjáraton egy visszafogott lány vagyok, mégis mindenkivel barátkoztam. Aki az elején nem tűnt szimpinek, mert semmiben se hasonlítunk, érdekes vele értettem meg magam a legjobban. Úgyhogy ne legyél ilyen előítéletes és szűklátókörű! Szedd össze magad!
2017. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Senki nem lesz lúzer,mert a gimiben nincs barátod. Igen,nem kellemes,de ha nem akarnak befogadni,akkor nincs mit tégy ellene. Nem változhatsz meg a kedvükért,az ostobaság lenne. Én is így voltam,de kibírtam. Sulin kívül voltak barátaim,így nem érdekel,hogy az osztályban ki mit mond.
2017. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, mindenkivel beszéltem, én nyitottam mindenki felé, de ezután nem keresték többet a társaságom. Mindenkivel direkt beszélgettem, de mégis klikkesedett az osztály.
2017. aug. 30. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettesnek köszönöm, de én nem bírnám ki, ha mindennap egyedül lennék. Gólyatáborban is többször majdnem elsírtam magam, annyira rosszul esett ez az egész.
2017. aug. 30. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem sikerül akkor nem kell erőltetni. Csak sodródj az árral. Előbb utóbb biztos találsz valakit.
2017. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyanezt erzem en is...
2017. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én tavaly kezdtem a gimit, nálunk is volt gólyatábor. Alapból elég visszahúzódó vagyok, de magamhoz képest elég sok emberrel beszéltem, de senkivel sem lettem igazán jóban, inkább csak azzal beszéltem, aki éppen ott volt, ahol én. Rajtam kívül 3-an jöttünk ugyanabból az osztályból, de nem igazán beszélgettünk egymással. Ahogy elkezdődött a suli, inkább azzal foglalkoztam a barátkozás helyett, de a félév végére már volt egy kisebb "csapatom". Most négyen vagyunk a szűkebb körben, és hatan a bővebb körben. Szerintem nem kell rástresszelni, csak beszélgess a körülötted lévőkkel, és majd kialakul magától, hogy ki kivel akar egy társaságban lenni. Sok sikert! :)
2017. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább a tanulással foglalkoztam barátkozás helyett, elírtam 😅
2017. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!