Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A történelem során miért...

A történelem során miért használtak a németek benzines tankokat?

Figyelt kérdés
Sokkal többet ettek,kevesebbet mentek,a benzin könnyen is gyullad ha rádobnak egy koktélt,és mellesleg jóval kisebb a végsebesség is.
2021. szept. 9. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az volt!
2021. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a célszerű, ha egy hadsereg egyféle üzemanyagot használ mindenhez.
2021. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem dízel lett?
2021. szept. 9. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert akkoriban a benzin volt az általános.
2021. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyi?Emiatt eltekintettek volna,hogy a dízel sok fontos szempontból jobb lett volna?
2021. szept. 9. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha benzin VAN, diesel meg NINCS, akkor miért csodálkozol?

Másrészt a diesel csak az utóbbi évtizetedekben lett öszemérhetö konkurencia a benzines jármüvekkel, korábban mindenben az volt a jobb. Az meg végképp nem igaz, hogy a dieseles jármüvek végsebessége magasabb lenne!

2021. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A benzin ereje,forgatónyomatéka kisebb.

Többet eszik.

Nagy járművekbe 10x akkora benzinmotor kell,ha azt akarják hogy menjen.

Miért nem benzines az összes kamion?

2021. szept. 9. 17:03
 8/8 anonim válasza:
Csak a Diesel kényesebb is. Most gondold el hogy a fronton pl hidegbe vagy nem is hidegbe de hideg motorral azonnal el kell startolni. Szerinted melyik fogja jobban bírni ha tepeted neki? Melyik indul könnyebben? Mellesleg én úgy tudom hogy a tigrisbe v12-es 23L-es motor volt a t34-ben pedig 32L-es Diesel. Itt már bukott is az állításod persze nem mondom hogy rossz lenne a dízel, nekem dízel autóm van, csak ismereteim tudtán rád tudtam cáfolni, hogy ne élj tévhitben:)
2021. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!