Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy egy tantárgy, suli...

Subidubidu1234 kérdése:

Nem megy egy tantárgy, suli váltás... Szerintetek mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, második éve tanulok logisztikát és a 10 ujjas vakírás egyáltalán nem megy, attól a tantárgytól félek nagyon, a suliba már elvileg meg kellett volna tanulnom tavaly de online alatt senki sem foglalkozott vele, szerintem én félek tőle legjobban, órarendem nem engedi, hogy tanuljam mivel naponta nem marad idő azt tanulni, így is napi 5-6 órát alszok mivel tanulás mellett elveszi az időm a beutazás. Próbáltam programok segítségével tanulni de nem sikerült, tudom nem megy egyről a kettőre. Nyáron meg nem tanultam mivel azt mondták, hogy csak 1 éves tantárgy. Ezért gondolkoztam suli váltáson is, de a többi tantárgy meg 4-5-ösre megy. Ebből a tantárgyból a követelmény is elég durva. Sunnyogni se tudok mivel első padba ültetett a tanár. Valami tipp? :(
2021. szept. 10. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!