Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kolisok, akad köztetek, olyan...

Kolisok, akad köztetek, olyan aki nem tud vagy nehezen tud újra a közösségben szocializálódni vagy esetleg nem találja a helyét, így a távoktatás időszak után?

Figyelt kérdés
Mit próbálok ez ellen csinálni?

2021. szept. 13. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én most lettem életemben először kolis, és nagyon antiszoc voltam a covid időszaka alatt (bár ez nekem bejött). De visszaszokni emberek közé? Fú, hát nehezebb volt. De most már úgy vagyok vele, hogy tanulni jöttem és ha közben szerzek haverokat, az csak bónusz. Én a véletlenre bízom, eddig bevált, mert sok ismerősöm lett, nem erőltetem és még kaptam csomó felsőéves anyagot is :D Úgyhogy megéri a nyitottság, lássák, hogy nem ódzkodsz tőlük. Próbálj meg kiülni a folyósóra ha lehet, itt mindig van aki kinn ül. Vagy szobatársak?
2021. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%
én előtte se tudtam, pedig igényem lenne rá, de az emberek nem akarják viszonyozni a barátkozásomat. mndig csak erőltetett, ha valakivel beszélek.
2021. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!