Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem az angol emelt...

Jelentkeztem az angol emelt érettségire, hogyan tudom tavasszal megírni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem az angol emelt érettségire most szeptemberben. Későn tudtam meg hogy akkor volt a határidő, ezért másnap beadtam kérelmemet és jelentkezni tudtam, viszont nem gondoltam bele, hogy ez nagy falat lehet nekem. Tanárom szerint ha az osztályozóvizsgám legalább négyes lesz akkor szerinte szépen le fogok tudni érettségizni viszont csak egyszer csinálhatom meg, ezért ha tudom, akkor tavasszal írnám meg. Hallottam, hogy ha érettségiről hiányzok és orvosi igazolást adok be, eltolhatom tavaszig mind az írásbelit, mind a szóbelit. Ez igaz? Mik a tapasztalatotok?

2021. szept. 13. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

"Hallottam, hogy ha érettségiről hiányzok és orvosi igazolást adok be, eltolhatom tavaszig mind az írásbelit, mind a szóbelit. Ez igaz? Mik a tapasztalatotok?"

Ha nincs írásbeli nincs szóbeli tudtommal, de azért nézz utána milyen orvosi igazolást fogadnak el.

2021. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!